Mondo Akadeemia

Kas sa soovid rohkem teada globaalsetest teemadest? Mondo Akadeemia on just sinule, kui sa oled huvitatud maailma parandamisest, keskkonnateemadest, inimõigustest ja üleilmastumise väljakutsetest. Pakume võimalust kuulata huvitavaid eksperte ning nendega vabas õhhkonnas arutleda ja arvamusi vahetada.
Mondo Akadeemia kohtumised toimuvad vähemalt kord kuus Mondo ruumides, aadressil Telliskivi 60A. Kohtumistel osalemine on tasuta. Pakume ka võimalust omandada digitaalseid õpimärke Open Badges keskkonnas, lisainfot õpimärkide kohta jagame peatselt.

 

2017. aasta kevadel toimuvad Mondo Akadeemia üritused koostöös Eesti Rohelise Liikumise üritusteseeriaga Rohelise Tee Õhtud.
Kevadhooaja ürituste katusteema on kliimakäitumise ja tarbimise seos globaalse ebavõrdsusega. Kõne alla tulevad näiteks sellised teemad nagu palmiõli mõju keskkonnale, ringmajandus ja keskkonnasäästlik moetööstus, roheline linnaplaneerimine ja linnaaiandus ning kliimapoliitika.

 

Esimene üritus toimub neljapäeval, 9. märtsil kell 18:00. Eksperdina kõneleb Jaanus Välja, kes arutleb küsimuse üle, kuidas meie tarbimiskäitumine mõjutab vaesemaid riike.

Uudised

Ajakirjanike stipendiumikonkurss pikendatud

12.06.2017

MTÜ Mondo pikendas stipendiumikonkurssi ajakirjanikele, et toetada arengukoostöö ning arenguteemade kajastamise Eesti meediaväljaannetes. Stipendiumi suurus on kuni 2500 eurot ning see on eelkõige mõeldud reisikulude katmiseks. Uus kandideerimistähtaeg on 20. juuni.   MTÜ Mondo pikendas stipendiumikonkurssi arengukoostöö ning arenguteemade kajastamiseks. Stipendium on mõeldud ajakirjaniku reisikulude katmiseks riiki, kus olles või kust naasedes on ajakirjanikul võimalus paberväljaannetes
LOE EDASI