otsime ettevõtluseksperte

Otsime ettevõtlikke inimesi. Tule pane ennast proovile ja saa väärtuslik kogemus kogu eluks!

 

Tähelepanu! COVID-19 pandeemia tõttu võivad lähetuste kuupäevad ja ajavahemikud muutuda ja/või ära jääda.

 

Väikepõllumajandustootjate nõustaja

Lähetuse pikkus: 6 kuud (24.01.2021-23.07.2021)

Asukoht: Shianda küla Kakamega maakonnas, Lääne-Keenia

Põhilised tööülesanded: Jätkusuutlike lahenduste tutvustamine, et väiketalunikud suudaksid kliimamuutustega paremini kohaneda.  Koolituste korraldamine põllumajandustoodete turustamise kohta tagamaks, et põllumajandustootjate toodang vastab turunõuetele ning kasumlikele turgudele ligipääsu toetamine.

Miinimumnõuded kandideerijale: erialane kõrgharidus ning töökogemus, inglise keele oskus suhtlustasandil, hea kohanemisvõime, pingetaluvus ning oskus iseseisvalt oma tööd planeerida ning teostada minimaalse juhendamisega. 

Kandideerimise tähtaeg: 5. detsember 2021

 

Kogukonna isemajandava arengu ekspert

Lähetuse pikkus: 6 kuud (24.01.2021-23.07.2021)

Asukoht: Shianda küla Kakamega maakonnas, Lääne-Keenia

Põhilised tööülesanded: Toetada Shiandas asuvat õmblustöökoda iseseisvuse ja sõltumatuse saavutamisel. Koostöö WEFOCO ja selle naisgruppidega järelevalve- ja hindamistegevuste läbiviimisel. Organisatsiooni suutlikkuse tõstmine. 

Miinimumnõuded kandideerijale: Erialane kõrgharidus ning töökogemus õmblemises, inglise keele oskus suhtlustasandil, hea kohanemisvõime, pingetaluvus ning oskus iseseisvalt oma tööd planeerida ning teostada minimaalse juhendamisega

Kandideerimise tähtaeg: 5. detsember 2021

 

Väikeettevõtluse konsultant

Lähetuse pikkus: 9 kuud (24.01.2022 – 23.10.2022)

Asukoht: Kampala (Kesk-Uganda) ja Gulu (Põhja-Uganda)

Põhilised tööülesanded: Kolme õmbluskoja toetamine toodete müügi ja turundamisega. Töötajateks on finantsilistes raskustes või erivajadustega naised. Konsultandi tööülesanneteks on müügi ja turundusstrateegia väljatöötamine ja elluviimine kaasates rätsepakodade töötajaid. Poodide füüsilise atraktiivsuse ja  toodete kvaliteedi parendamine. IT ja sotsiaalmeedia alustõdede selgitamine töötajatele.

Miinimumnõuded kandideerijale: Äriarenduse/ettevõtluse alane taust; inglise keele oskus; valmisolek töötada minimaalse järelevalve all; paindlikkus ja valmisolek elada tagasihoidlikes elamistingimustes; arvutioskus ja tehnoloogia tundmine; kasuks tuleb rätsepatöö oskus. 

Kandideerimise tähtaeg: 5. detsember 2021

 

Vabatahtliku lähetuse ajal on kaetud reisikulud, kaasaarvatud kindlustus, vaktsineerimine ja viisa ning elamiskulud kohapeal. Tagasi tulles osaleb vabatahtlik uute vabatahtlike ettevalmistamises.

 

Kandideerimisdokumendid palume saata aadressil vabatahtlikud@mondo.org.ee. Palume märkida e-kirja teemasse oma täisnimi ja täpne positsiooni nimetus, millele soovite kandideerida. Kandideerimise tähtaeg on 5. detsember.

 

Kandideerimisdokumendid palume täita inglise keeles.

Kõikide vabade positsioonide kirjeldused on leitavad EUAVi platvormil.

Vaata lähetuses käinud vabatahtlike videosid siit. 

Loe täpsemalt EU Aid Volunteers programmi kohta.