Otsime haridusvaldkonna eksperte

Hea võimalus missioonitundega haridusvaldkonna ekspertidel anda oma panus teises keskkonnas ja kultuuriruumis. Tule pane ennast proovile ja saa väärtuslik kogemus kogu eluks!

 

Noorsootöötaja 12 kuud (august 2020- juuli 2021)

Gruusia (Zugdidi linn Samegrelo maakonnas)

Põhilised tööülesanded: noorsootööprogrammi elluviimine, kohalike noorsootöötajate toetamine, sündmuste ja õpitubade organiseerimine.

Kandideerimistähtaeg: 14. märts

 

Haridusvaldkonna ekspert 6 kuud (juuni 2020- november 2020)

Uganda, Kikooba küla

Põhilised tööülesanded: kohalike õpetajate koolitamine õpetamismeetodite ja õppetöö korraldamise osas, õppekava väliste tegevuste koordineerimine, haridusalane teavitustöö, MTÜ Mondo toetusprogrammi assisteerimine.

Kandideerimise tähtaeg: 18. märts

 

Õpetaja 8 kuud (oktoober 2020- mai 2021)

Ukraina (Severodonetski linn, Luganski oblast)

Põhilised tööülesanded: töö Mondo kriisipiirkonna haridusvõrgustiku koolidega ja nende õpilastega (ürituste korraldamine, maailmahariduse ja inimõiguste teemaliste tundide andmine), Ukraina kolleegide toetamine uudsete meetodite ja õppematerjalide osas, Vostok SOS kontoris inglise keele ringi läbiviimine. Eelduseks on vene või ukraina keele oskus.

Kandideerimise tähtaeg: 20. märts 

 

Naiste õiguste ekspert  6 kuud (juuli 2020- detsember 2020)

Keenia, Shianda küla

Põhilised tööülesanded: teavitustöö rasedate naiste ja noorte emade toetusgruppide kohta, nimetatud toetusgruppide tegevuste koordineerimine, seksuaalhariduse loengud kohalikes kogukondades, soopõhise vägivalla vastase tegevuse toetamine, Mondo toetusprogrammi assisteerimine ja Eesti ja Keenia sõpruskoolide vahelise suhtluse koordineerimine.

Kandideerimistähtaeg: 24. märts

 

Lähetust ja kandideerimist puudutavate küsimustega võite pöörduda aadressil vabatahtlikud@mondo.org.ee.  

 

Kandideerimiseks tuleb saata vajalikud dokumendid (vt vormid allpool). Seejärel toimuvad parimate kandidaatidega intervjuud. Lõppvooru pääseb kaks inimest positsiooni kohta, kes osalevad 10-päevasel koolitusel Euroopas. Konkursi võitja selgub pärast koolitust. Koolituse käigus mittevalituks osutunud vabatahtlik jääb reservnimekirja ning talle võidakse pakkuda uut võimalust kas Mondo või mõne muu algatuses osaleva organisatsiooni poolt tulevikus. Valitud vabatahtlikud läbivad lisaks 5-päevase koolituse Eestis.

Koolituskulud kaetakse, vabatahtliku lähetuse ajal on kaetud reisikulud, kaasaarvatud kindlustus, vaktsineerimine ja viisa ning elamiskulud kohapeal. Tagasi tulles osaleb vabatahtlik uute vabatahtlike ettevalmistamises.

Kandideerimisdokumendid palume täita inglise keeles.
Loe täpsemalt EU Aid Volunteers programmi kohta.