Otsime vabatahtlikke meditsiinieksperte

Hea võimalus missioonitundega meditsiinieksperdile anda oma panus. Tule pane ennast proovile ja saa väärtuslik kogemus kogu eluks!

 

Tähelepanu! COVID-19 pandeemia tõttu võivad lähetuste kuupäevad ja ajavahemikud muutuda ja/või ära jääda.

 

Tegevusterapeut

Lähetuse pikkus: 6 kuud (24.01.2021-23.07.2021)

Asukoht: Shianda küla Kakamega maakonnas, Lääne-Keenia

Põhilised tööülesanded: Koolituste läbiviimine ja teaduslikkuse tõstmine erivajadustega laste toimetuleku, sh õiguste teemadel WEFOCO naisgruppide liikmete ja erinevate maakonnakoolide õpetajate seas. Võimaluste otsimine ja loomine erivajadustega laste hooldajatele/vanematele liitumaks erivajadustega inimeste rühmade/ühendustega.

Miinimumnõuded kandideerijale: Erialane kõrgharidus ning töökogemus tegevusteraapia, füsioteraapia, eripedagoogika või sellega seotud valdkonnas. inglise keele oskus suhtlustasandil, hea kohanemisvõime, pingetaluvus ning oskus iseseisvalt oma tööd planeerida ning teostada minimaalse juhendamisega.

Kandideerimise tähtaeg: 5. detsember 2021

 

Ämmaemand/Medõde

Lähetuse pikkus: 6 kuud (24.01.2021-23.07.2021)

Asukoht: Shianda küla Kakamega maakonnas, Lääne-Keenia

Peamised tööülesanded: Koolituste ja võimekust suurendavate meetmete loomine kohalikele meditsiiniõdedele ja arstidele, et toetada nende tehnilisi võimeid ja suhtlusoskusi; tervishoiuseminaride ja -tegevuste korraldamine kohalikele kogukondadele haiguste ennetamise ning pereplaneerimise teemadel. 

Miinimumnõuded kandideerijale:: Õe või ämmaemanda diplom ja töökogemus; võime korraldada koolitusi ja seminare tervishoiutöötajatele; grupi juhtimise oskus; inglise keele oskus suhtlustasandil, hea kohanemisvõime, stressitaluvus ja võime iseseisvalt planeerida ja teha tööd minimaalse juhendamisega.

Kandideerimise tähtaeg: 5. detsember 2021

 

Psühholoog 

Lähetuse pikkus: 9 kuud (24.01.2022 – 23.10.2022)

Asukoht: Severodonetsk, Ukraina

Peamised tööülesanded: Psühhosotsiaalse abi osutamine riigisiseselt ümberasustatud ja konfliktist mõjutatud isikutele; grupitegevuste ja ürituste läbiviimine rehabilitatsiooni ja arengu eesmärgil kohalikele kogukondadele; koolituste läbiviimine Postup’i töötajatele ja vabatahtlikele; organisatsiooni regulaarsete ürituste korraldamisel abistamine kontoris ja teistes kohtades Luhanski oblastis; institutsioonidevahelistel kohtumistel osalemine (OCHA, ÜRO klastrid, teised partnerid); kohaliku meeskonna toetamine järelevalves, aruandluses, psühhosotsiaalsete projektide arendamises ja muudes jooksvates tegevustes

Miinimumnõuded kandideerijale: Erialane kõrgharidus ning töökogemus, vene ja/või ukraina keele oskus (kesktasemel); võime reisida ja töötada madala-keskmise sissetulekuga riigis; valmisolek aidata relvastatud konfliktist mõjutatud inimesi; enesemotivatsioon ja -organiseeritus. 

Kandideerimise tähtaeg: 5. detsember 2021

 

Kandideerimisdokumendid palume saata aadressil vabatahtlikud@mondo.org.ee. Palume märkida e-kirja teemasse oma täisnimi ja täpne positsiooni nimetus, millele soovite kandideerida. Kandideerimise tähtaeg on 5. detsember.

 

Kandideerimisdokumendid palume täita inglise keeles.

Kõikide vabade positsioonide kirjeldused on leitavad EUAVi platvormil.

Vaata lähetuses käinud vabatahtlike videosid siit. 

Loe täpsemalt EU Aid Volunteers programmi kohta.