Otsime vabatahtlikke meditsiinieksperte

Hea võimalus missioonitundega meditsiinieksperdile anda oma panus. Tule pane ennast proovile ja saa väärtuslik kogemus kogu eluks!

 

Psühholoog 9 kuud (august 2020- aprill 2021)

Ukraina (Severodonetski linn, Luganski oblast)

Põhilised tööülesanded: Vostok SOSi Severodonetski kontoris psühhosotsiaalse abi andmine lastele, sisepõgenikele ja kriisipiirkonna elanikele (töö toimub gruppides ning ürituste ja töötubade formaadis), koostöö Vostok SOSi psühholoogiga.

Eelduseks on vene või ukraina keele oskus.

Kandideerimise tähtaeg: 20. märts 

 

Meditsiiniala ekspert 6 kuud (juuli 2020- detsember 2020)

Keenia, Shianda küla

Põhilised tööülesanded: kohalikule meditsiinipersonalile uute oskuste ja heade praktikate edasiandmine, kliinikute hügieenitingimuste parandamine, seksuaalhariduse loengud kohalikes kogukondades ja koolides. Eelduseks meditsiinialane haridus.

Kandideerimistähtaeg: 24. märts

 

Kõikide lähetust ja kandideerimist puudutavate küsimustega võite pöörduda aadressil – vabatahtlikud@mondo.org.ee.

 

Kandideerimiseks tuleb saata vajalikud dokumendid (vt vormid allpool). Seejärel toimuvad parimate kandidaatidega intervjuud. Lõppvooru pääseb kaks inimest positsiooni kohta, kes osalevad 10-päevasel koolitusel Euroopas. Konkursi võitja selgub pärast koolitust. Koolituse käigus mittevalituks osutunud vabatahtlik jääb reservnimekirja ning talle võidakse pakkuda uut võimalust kas Mondo või mõne muu algatuses osaleva organisatsiooni poolt tulevikus. Valitud vabatahtlikud läbivad lisaks 5-päevase koolituse Eestis.

 

Koolituskulud kaetakse, vabatahtliku lähetuse ajal on kaetud reisikulud, kaasaarvatud kindlustus, vaktsineerimine ja viisa ning elamiskulud kohapeal. Tagasi tulles osaleb vabatahtlik uute vabatahtlike ettevalmistamises.

Kandideerimisdokumendid palume täita inglise keeles.
Loe täpsemalt EU Aid Volunteers programmi kohta.