Arvuti või nutitelefon digilõhe vähendamiseks

Digitaliseerumine võib olla lootuse, piiride avanemise ja uute võimaluste sümbol. Paljudele on see aga valus tõdemus digilõhest ning kasvavast ebavõrdsusest. Just seda soovime Mondos muuta.

Mondo on aidanud oma partnerriikides luua arvutiklasse ning viib läbi digipädevuste koolitusi Ghanas, Ugandas, Jordaanias, Süürias, Keenias, Ukrainas ning peatselt ka Gruusias, Jeemenis ja Birmas.

 

Millele sinu kingitus kaasa aitab?

          Mondo rajatud arvutiklassidesse on vaja lisaarvuteid, et õpilased saaksid tunnis kasutada arvutit mitte rohkema kui kahe õpilase peale. Ühe arvuti hind on umbes 400 eurot.

        Mondo digipädevuste õppeprogrammis kasutame praktilistel kaalutlustel õppevahendina arvutite asemel nutitelefone, mis on meie sihtrühmadele kättesaadavamad. Õpperühmade edukaks toimimiseks on vaja osta nutitelefone, mis vastaksid kohalikele standarditele. Ühe telefoni hind on umbes 100 eurot. 

        Kuigi Eestis peetakse ligipääsu internetile inimõiguseks, on see maailmas pigem haruldane. Näiteks on mobiilne internet Ida-Aafrikas kordades kallim kui Euroopas, muutes selle paljudele õppuritele pea kättesaamatuks. Selleks, et 40 õppurit saaksid 5-nädalase digipädevuste koolituse läbida, on andmeside kulu umbes 180 eurot. Sinu heateokingitus võimaldab meil tagada internetiühenduse Mondo digipädevuste koolitustel.

 

Aitäh, et aitasid vähendada digilõhet! Loe rohkem Mondo digipädevuste programmi kohta siit https://mondo.org.ee/digipadevused/

Osta toode:

20€

Kogus:
85% rahast läheb otse abivajajateni