HAAREMPÜKSID GHANAST

Mõnusast puuvillasest kangast Aafrika mustritega haarempüksid on mugavad kanda nii reisides, vabal ajal kui kodus.

Pükste ülaosasse on sisse õmmeldud peenikesed kummid, samuti on kummid säärte otstes. Püksid on ühe suurusega – pikkust saad reguleerida ka nii, et tõmbad värvliosa puusadele või siis vöökohale.

Materjalid: Puuvill
Kangad võivad anda värvi, pese eraldi ja 30 kraadi juures.

Mõõdud: Üks suurus (pikkus: 80 cm, puusaümbermõõt: 115 cm)


Iga toode on valminud käsitsi, tihti naiste poolt, kes ei tunne numbreid ega oska käsitseda mõõdulinti. Küll aga panevad nad igasse tootesse hulgaliselt hoolt ja armastust. Loodame, et näete väikseid erinevusi suuruses, mustris ja värvides osana toote võlust!

Osta toode:

Laost otsas

Haarempüksid Ghanast Harem pants from Ghana Mondo

Roheline
(Laost otsas)

Tumesinine
(Laost otsas)

Roosa
(Laost otsas)

Roheline-pruun
(Laost otsas)

Ghanast pärit õmblustooted on valminud Kongo külas Põhja-Ghanas. Piirkond on üks Ghana vaeseimaid – savanniala, kus pealetungiva kõrbe ja väheviljakate muldade tõttu on peredel raske end traditsioonilise põllumajandusega toita. Üks väheseid väikeettevõtlusvorme, millega naised tegelevad, on õmblustööd – külakeskus on täis õmblusärisid, kus külaelanikud lasevad endale pidulikuks puhuks kleidid-särgid õmmelda. Georgina, Constance, Lariba ja Pufaba on need õmblejad, kelle käest Mondo oma õmblustooteid ostab. Lisaks käivad Mondo toel Georgina juures õmblemist õppimas 4 noort tüdrukut, kes varase raseduse või pere vaesuse tõttu on põhikoolist välja langenud ja nüüd ametit õpivad.