Helkurid

Aafrika rõõmsatest kangastest tehtud pehmed helkurid sobivad kaunistama iga mantlihõlma, jopeäärt ja kotti. Vali välja see kõige vahvam iseendale ning kingi teine sõbrale, kaaslasele või heale kolleegile, et lisada veidi sära ja värvi igasse päeva!

 

Helkurid on pehmest materjalist, läbimõõduga 7,5 cm, helkiv materjal on õmmeldud helkuri mõlemale küljele. Kinnituseks on helkuri küljes pael ja haaknõel.

 

Kõik helkurid on valminud käsitööna. Ehkki kõik õmblused ei pruugi olla perfektsed, õhkub igast helkurist soojust ja armastust, mida valmistaja on sinna sisse pannud. Loodame, et näete väikseid erinevusi suuruses, mustris ja värvides osana toote võlust!

 

NB! Käesoleval tootel puudub CE märgistus, ehk siis selle vastavust helkuritele esitatud nõuetele ei ole testitud. Kui liigud pimedatel tänavatel ja maanteeservades, tasub lisaks kasutada ka sertifitseeritud helkurit.

Osta toode:

Laost otsas

Muster 1
(Laost otsas)

Muster 2
(Laost otsas)

Muster 3
(Laost otsas)

Muster 4
(Laost otsas)

Muster 5
(Laost otsas)

Muster 6
(Laost otsas)

Muster 7
(Laost otsas)

Muster 8
(Laost otsas)

Muster 9
(Laost otsas)

Kõik meie Ugandas valminud tooted on tehtud 5 noore naise poolt, kes liiguvad ratastoolis. Nad tegutsevad Kampala Disabled Initiatives nime all ning neile kuulub pood-õmblustöökoda Uganda pealinnas Kampalas, mille rajamist on toetanud MTÜ Mondo ja Eesti arenguabi. Pildil on üks KDI õmblejatest, Night Nalwoga (35), kes jäi lapsena lastehalvatuse tõttu ratastooli. Nightile meeldib väga naiste õmblustöökojas töötada, sest õhkkond hea ning on tunne, et “tehakse oma asja”. Night ütleb, et ühistu kaudu on naised õppinud toetama ja usaldama teineteist, tegema kõvasti tööd ja olema iseseisvamad. 2014-2015 aastal käis Kampalas abiks disainer Liina Viira, kes aitas uusi tooteid välja mõelda ja paremaid tootmisvõtteid juurutada – pildil on Night Liina disainitud ja enda õmmeldud Weekender kotiga.