Vaata ostukorvi “Päikesepaneel Myanmari kooli” lisati sinu ostukorvi.

Keskkoolilaps kooli!

Selle kingiga toetad tublide keskkoolilaste pingutusi Mondo sihtriikides, kel ilma toetuseta poleks võimalik haridusteed jätkata.

Mondo Tarkusefondi kaudu on eestlased arengumaade laste haridust toetanud juba 2009. aastast alates. Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva aastal kasvas Tarkusefondi kaudu keskharidust saavate laste arv 100-ni. Lisaks keskharidust omandavale sajale lapsele omandab põhiharidust 2018. aastal eestlaste toel veel 227 last. Keskmine toetus keskkoolilapse kohta on 50 eurot semestris.  Vastavalt vajadustele ja kogutud annetustele suuname Tarkusefondi toetust vahel ka teistesse sihtriikidesse – näiteks toetame regulaarselt Jalalabadis asuvat Fatima Zahra tüdrukutekooli Afganistanis. Tarkusefondi annetavad nii eraisikud, ettevõtted kui koolid.

Osta toode:

50€

Kogus:

Põhja-Ghana tüdruk Agnes õpib Bolga tüdrukute keskkoolis reaalteaduste õppekaval ja tahab tulevikus saada medõeks. Ta on oma klassi parim õpilane ja teist aastat Mondo Tarkusefondi stipendiaat. Ta sai 65 eurot koolitasude maksmiseks 2014/15 kooliaastaks, millest suurema osa kogusid Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasiumi õpilased heategevusloterii piletite müügist.

95% rahast läheb otse abivajajateni
Loe, kuidas Mondo Ghanas kohalikku kogukonda aitab.