Vaata ostukorvi “Minikorv nahksangaga” lisati sinu ostukorvi.

Kirju korv nahast sangaga

Kerge ja mugav ümmargune korv on justkui loodud marjade või seente korjamiseks. Muul ajal leiab korv rakendust ka kodus, mahutades köögiviljad, lõngakerad või villased sokid, mis kipuvad muidu ekslema minema.

Kitsenahk muudab sanga vastupidavaks ja korvi on mugav kaasas kanda.

 

Mõõdud varieeruvad veidi sõltuvalt mustrist ja tegijast, kuid kõrgus (koos sangaga) on ca 23 cm ja läbimõõt ca 24 cm.

 

Korv on naturaalsest veta vera kõrrest, sangad on kaetud kitsenahaga. Väldi pikaajalist kasutamist niisketes tingimustes. Kui korv kaotab vormi, niisuta see kergelt ja taasta kätega algne vorm. Lase hästi ventileeritud ruumis kuivada. Värvid võivad otsese päiksevalguse käes tuhmuda. Ettevaatust – võib anda väikseid pinde!

Osta toode:

Kirjud korvid nahast sangaga

Muster 1
(Laost otsas)

Muster 2
(Laost otsas)

Muster 3
(Laost otsas)

Muster 4

Muster 5
(Laost otsas)

Muster 6
(Laost otsas)

Korvipunujate ühistu Yen Pang Basket Weavers sündis Põhja-Ghanas Kongo külas 2014. aastal, mil Mondo pakkus külanaistele võimalust õppida korvipunumist. Algselt 8 naisega mangopuu all alustanud ühistu on tänaseks kasvanud 30 liikmeni ning Mondo ja Eesti Välisministeeriumi abiga kohandanud endale väikse maja, kus käiakse koos punumas. Punujatest umbes pooled on lesknaised, kelle positsioon ühiskonnas on madal, valdav osa naistest on kirjaoskamatud. Korvide punumine pakub neile olulist lisasissetulekut väikepõllumajanduse kõrval. Mondo vabatahtlikuna on naistel abiks käinud disainerid Triin Kordemets, Anne-Liis Leht ja Piret Meos.