kott weekender ugandast

Weekender on mõnus nädalavahetuse kott, aga saab kiiresti lemmikuks ka neile, kellele meeldib igapäevaselt kaasas kanda kraami kummikutest sülearvuti ja paari poolelioleva romaanini.

Kerge vateeringu ja puuvillase voodriga mõnusalt mahuka koti saab sangadega üle õla visata või käe otsas kanda. Esiküljel ja sees on lihtne tasku. Põhi on mustast kangast ja läbi tepitud. Kotisuu suletav lukuga.

 

Materjalid: puuvill, poroloon, sünteetilisest kiust sangad. Kangad võivad anda värvi, pese eraldi ja 30 kraadi juures.

Mõõdud: 57cm x 45cm x 25cm

 

Iga toode on valminud käsitsi, tihti naiste poolt, kes ei tunne numbreid ega oska käsitseda mõõdulinti. Küll aga panevad nad igasse tootesse hulgaliselt hoolt ja armastust. Loodame, et näete väikseid erinevusi suuruses, mustris ja värvides osana toote võlust!

Osta toode:

Kõik meie Ugandas valminud tooted on tehtud 5 noore naise poolt, kes liiguvad ratastoolis. Nad tegutsevad Kampala Disabled Initiatives nime all ning neile kuulub pood-õmblustöökoda Uganda pealinnas Kampalas, mille rajamist on toetanud MTÜ Mondo ja Eesti Välisministeerium arengukoostöö vahenditest. Pildil on üks KDI õmblejatest, Night Nalwoga (35), kellele meeldib väga naiste õmblustöökojas toimetada, sest õhkkond hea ning on tunne, et “tehakse oma asja”. Night ütleb, et ühistu kaudu on naised õppinud toetama ja usaldama teineteist, tegema kõvasti tööd ja olema iseseisvamad. 2014-2015 aastal käis Kampalas abiks disainer Liina Viira, pildil on Night Liina disainitud ja enda õmmeldud Weekender kotiga