Õlakott “Be a voice”

Mahukas õlakott kannab inglise- ja araabiakeelset sõnumit “Be a voice, not an echo” – ole hääl, mitte kaja!

Muhra on bränd, mille on loonud Süüria naised Istanbulis koostöös kohalike disaineritega. Nad hindavad käsitööd ning naiste õigust eneväljendusele, traditsioonide ja kaasaja kokkupuudet. “Meid on küll välja juuritud, kuid need juured on siiski alles meie mälestustes, pärimuses ja kogukonnas. Kott, mida käes hoiad, räägib lugu sellest, kus me oleme olnud ja kuhu me läheme.”

 

Kott on tugevast puuvillakangast, sees on õhuke puuvillane vooder. Koti esiküljel on siiditrükitehnikas kolme maskiga kaunistatud tasku heledal riidepõhjal, kotis sees eraldi taskuid ei ole. Koti laiust saab küljelt pannaldega reguleerida. Kotisang on punutud makrameetehnikas.

 

Materjalid: Puuvill, metallpandlad

Mõõdud: põhja mõõdud 35×28 cm, kõrgus 35 cm, rihma pikkus 50 cm

Osta toode:

Laost otsas

Be the voice kott

Roheline
(Laost otsas)

Hall
(Laost otsas)

Small Projects Istanbul (SPI) keskuse missioon on pakkuda Süüria peredele ja lastele ligipääsu haridusele ning toetada nende lõimumist Türgi ja Euroopa ühiskonda. Õpilased saavad tuge koolitükkide tegemisel, vanematele pakutakse keeleõpet ja võimalust tegeleda käsitööga. Mondo vahendab Eestisse keskuses valminud kõrvarõngaid ja õmblustooteid ning aitab välisministeeriumi toel katta keskuse tegutsemiskulusid. Hoia brändi tegemistel silma peal nende Instagramis.