Vaata ostukorvi “Kana Keeniasse” lisati sinu ostukorvi.

Õppevahendid Ida-Ukraina koolidele

Selle kingiga toetad Ukraina sõjas kannatanuid. Kuna olukord on muutlik, siis muutub ka abi olemus. Kasutame annetusi vastavalt sellele, mida hetkel enim vaja on!

 

Mondo on alates 2014. aastast toetanud ukrainlasi toidu- ja meditsiiniabiga, käivitanud infoliine sisepõgenike juriidiliseks nõustamiseks, toetanud psühholoogide tööd ning algatanud kriisipiirkonna koolidele inimõigustehariduse programmi. Vaata ka: mondo.org.ee/riigid/ukraina

Osta toode:

40€

Kogus:

Kamõšõvaha põhikool osaleb Mondo kriisipiirkonna haridusvõrgustiku töös juba mitmendat aastat ning kooli õpetajad ja koolijuht läbisid inimõiguste- ja maailmahariduse koolitusprogrammi. Koolijuht Elena Bogdanova käis õppevisiidil Eestis, mis andis tugeva praktilise väärtusega tõuke viia läbi muutusi ka oma koolis. Koolis käivitati aktiivsed vahetunnid ja lõpetati laste kasutamine vahetunnis korrapidajatena. Vahetunniruumi on paigaldatud kast, kuhu õpilased saavad kirjutada oma probleemidest. Õpetajad lõid heategevusliku fondi, mille raames nad saavad taotleda toetusi ürituste läbiviimiseks koolis.

95% rahast läheb otse abivajajateni
Ukraina kaart
Loe, kuidas Mondo Ukrainas kohalikku kogukonda aitab.