Ravimid Ida-Ukrainasse

Selle kingiga toetad Ukraina sõjas kannatanuid. Kuna olukord on muutlik, siis muutub ka abi olemus. Kasutame annetusi vastavalt sellele, mida hetkel enim vaja on!

Mondo on alates 2014. aastast toetanud ukrainlasi toidu- ja meditsiiniabiga, käivitanud infoliine sisepõgenike juriidiliseks nõustamiseks, toetanud psühholoogide tööd ning algatanud kriisipiirkonna koolidele inimõigustehariduse programmi. Vaata ka: mondo.org.ee/riigid/ukraina/

Osta toode:

24€

Kogus:

See on Svetlodarski haigla – konfliktiäärse linna ainuke raviasutus. Sõjategevuse tulemusena on osa hoonest töökorrast väljas, kuid sellegipoolest tegutsetakse edasi. Kõigil akendel pole enam klaase ees, elektrivarustusega on probleeme ning üks maja külg on saanud mürsutabamuse. Haigla töötajatele pole palka makstud juba kuid ning patsiente ravib haigla hetkel suures osas abiorganisatsioonide toel. Mondo kohalik partner Vostok SOS toimetas Svetlodarskisse ravimeid, mis osteti kunstnik Jarõna Ilo heategevuslikust oksjonist saadud tuludega. Samuti oleme tänu Jarõna Ilole saanud toetada Krasnoarmeiski keskhaiglat ning toiduabi vajavaid sisepõgenikke.

95% rahast läheb otse abivajajateni

Ukraina kaart

 

 

 

Loe, kuidas Mondo Ukrainas kohalikku kogukonda aitab.