SISUSTUSKORV SABLI

Sisustuskorv pakub hea võimaluse kodus asjade hoiustamiseks ja kodu korrastamiseks.

Korv sobib hästi esikusse mütside-sallide hoiustamiseks, terrassile pleedikorviks, vannituppa või mujale. Praktiline korv on ka kena sisustuselement põhjamaises kodus. Korv on laia põhjaga, mahutab palju ning tänu kitsenahast sangadele mugavalt liigutatav. Korvi disainis Anne-Liis Leht.

 

Mõõdud väiksel: kõrgus 26 cm, põhja läbimõõt 31 cm.
Mõõdud keskmisel: kõrgus 28 cm, põhja läbimõõt 34 cm.
Mõõdud suurel: kõrgus 28 cm, põhja läbimõõt 43 cm.

 

 

 

Korv on naturaalsest veta vera kõrrest, sangad on kaetud kitsenahaga. Väldi pikaajalist kasutamist niisketes tingimustes. Kui korv kaotab vormi, niisuta see kergelt ja taasta kätega algne vorm. Lase hästi ventileeritud ruumis kuivada. Värvid võivad otsese päiksevalguse käes tuhmuda. Ettevaatust – võib anda väikseid pinde!

Osta toode:

Sisustuskorv Sabli

Korvipunujate ühistu Yen Pang Basket Weavers sündis Põhja-Ghanas Kongo külas 2014. aastal, mil Mondo pakkus külanaistele võimalust õppida korvipunumist. Algselt 8 naisega mangopuu all alustanud ühistu on tänaseks kasvanud kahekordseks ning Mondo abiga kohandanud endale väikse maja, kus käiakse koos punumas. Punujatest umbes pooled on lesknaised, kelle positsioon ühiskonnas on madal, valdav osa naistest on kirjaoskamatud. Korvide punumine pakub neile olulist lisasissetulekut väikepõllumajanduse kõrval. 2014. aasta sügisel viibis Kongo külas Mondo vabatahtlikuna disainer Triin Kordemets ja aasta hiljem Anne-Liis Leht, kelle koostööst kohalike meistritega on müügilolevad korvid sündinud.