Tikandiga TOORSIIDIST rahakott

Andekate Afganistani tikkijate valmistatud rikkaliku ristpistetikandiga toorsiidist rahakotid sobivad nii teatrikotiks kui ka kasutamiseks igapäevase rahakotina.

Iga kott on unikaalne ning ükski mustri- ja värvikombinatsioon ei kordu –  kott toob kindlasti sära silmisse igale käsitöötoodete armastajale! Toorsiid on äärmiselt vastupidav materjal, mis kombineerituna ajatu tikandiga muudab koti armastatud aksessuaariks aastateks.

Rahakotil on kaks siselahtrit ning lukuga suletav münditasku. Eraldi kaarditaskud puuduvad.

 

Mõõdud: 10×20 cm

Osta toode:

Toorsiidist rahakott Silk embroidered purse

Muster 1
(Laost otsas)

Muster 2

Muster 3
(Laost otsas)

Muster 4
(Laost otsas)

Muster 5
(Laost otsas)

Muster 6
(Laost otsas)

Zardozi, pärsia keeles “kuldne tikand”, loodi pea 30 aastat tagasi, et pakkuda teenimisvõimalust toona massiliselt Pakistani saabunud Afganistani sõjapõgenikele. Tänagi teenivad mitutuhat Ida-Afganistani maapiirkondades ja piiriäärsetes pagulaslaagrites elavat Afganistani naist Zardozi kaudu tikkimise ja käsitööga stabiilset sissetulekut. Isiklik sissetulek annab naistele tugevama positsiooni perekonnas ja kogukonnas ning võimaldab neil saada arstiabi ja harida oma lapsi. MTÜ Mondo turustab Zardozi tooteid Eestis, et toetada Afganistani naiste ettevõtlust ja paremat toimetulekut.