Vaata ostukorvi “Minikorv nahksangaga” lisati sinu ostukorvi.

Ümmargune lillekorv nest

Kaks toredat erinevas mõõdus punutud korvi, mis on ideaalsed lillepoti ümbriseks, aga miks mitte ka puu- ja köögiviljade, lõngakerade või muu väikse pudi-padi hoiustamiseks.

 

Mõõdud:

Väike: kõrgus 14cm, läbimõõt 19,5 cm

Suur: kõrgus 18,5 cm, läbimõõt 24 cm

 

Korv on naturaalsest veta vera kõrrest. Väldi pikaajalist kasutamist niisketes tingimustes, kui kasutad lillepoti ümbrisena korvi, pane poti alla kas plastik või klaas alustaldrik (savitaldrikuga kipub korvipõhi hallitama minema). Kui korv kaotab vormi, niisuta see kergelt ja taasta kätega algne vorm. Lase hästi ventileeritud ruumis kuivada. Värvid võivad otsese päiksevalguse käes tuhmuda. Ettevaatust – võib anda väikseid pinde!

Osta toode:

Korvipunujate ühistu Yen Pang Basket Weavers sündis Põhja-Ghanas Kongo külas 2014. aastal, mil Mondo pakkus külanaistele võimalust õppida korvipunumist. Algselt 8 naisega mangopuu all alustanud ühistu on tänaseks kasvanud 30 liikmeni ning Mondo ja Eesti Välisministeeriumi abiga kohandanud endale väikse maja, kus käiakse koos punumas. Punujatest umbes pooled on lesknaised, kelle positsioon ühiskonnas on madal, valdav osa naistest on kirjaoskamatud. Korvide punumine pakub neile olulist lisasissetulekut väikepõllumajanduse kõrval. Mondo vabatahtlikuna on naistel abiks käinud disainerid Triin Kordemets, Anne-Liis Leht ja Piret Meos.