WEEKENDER KOTT UGANDAST

Ägedate mustritega aafrika kangastest valmistatud mahukatesse weekender kottidesse pakid kõik vajaliku nädalalõpu väljasõiduks.

Uganda pealinnas Kampalas liikumispuuetega naiste käsitööna valminud kotid kaitsevad sülearvutit kergemate põrutuste eest ning lukuga suletavatesse esiltaskutesse saab mahutada nii arvutilaadija kui ka märkmiku. Kott ei ole siiski täielikult veekindel, nii et ettevaatust suure vihma kätte jäädes!

 

Materjalid: puuvill, poroloon, sünteetilisest kiust sang.

Kangad võivad anda värvi, pese eraldi ja 30 kraadi juures.

 

Mõõdud: kõrgus 48cm, laius 55cm, põhi 27cm, tasku 20cm x 18cm

Kott suletav lukuga, koti peal väike esitasku

 

Iga toode on valminud käsitsi, tihti naiste poolt, kes ei tunne numbreid ega oska käsitseda mõõdulinti. Küll aga panevad nad igasse tootesse hulgaliselt hoolt ja armastust. Loodame, et näete väikseid erinevusi suuruses, mustris ja värvides osana toote võlust!

Osta toode:

Lilleline

Kirju
(Laost otsas)

Kõik meie Ugandas valminud tooted on tehtud 5 noore naise poolt, kes liiguvad ratastoolis. Nad tegutsevad Kampala Disabled Initiatives nime all ning neile kuulub pood-õmblustöökoda Uganda pealinnas Kampalas, mille rajamist on toetanud MTÜ Mondo ja Eesti arenguabi. Pildil on üks KDI õmblejatest, Night Nalwoga (35), kellele meeldib väga naiste õmblustöökojas toimetada, sest õhkkond hea ning on tunne, et “tehakse oma asja”. Night ütleb, et ühistu kaudu on naised õppinud toetama ja usaldama teineteist, tegema kõvasti tööd ja olema iseseisvamad. 2014-2015 aastal käis Kampalas abiks disainer Liina Viira, pildil on Night Liina disainitud ja enda õmmeldud Weekender kotiga.