ÜMMARGUNE KORV ROMBUS

Kerge ja mugav ümmargune korv on justkui loodud marjade või seente korjamiseks. Muul ajal leiab korv rakendust ka kodus, mahutades köögiviljad, lõngakerad või villased sokid, mis kipuvad muidu ekslema minema.

Kitsenahk muudab sanga vastupidavaks ja korvi on mugav kaasas kanda.

 

Mõõdud keskmisel: kõrgus (koos sangaga) 30 cm, läbimõõt 29 cm
Mõõdud suurel: kõrgus (koos sangaga) 34 cm, läbimõõt 35 cm

 

 

Korv on naturaalsest veta vera kõrrest, sangad on kaetud kitsenahaga. Väldi pikaajalist kasutamist niisketes tingimustes. Kui korv kaotab vormi, niisuta see kergelt ja taasta kätega algne vorm. Lase hästi ventileeritud ruumis kuivada. Värvid võivad otsese päiksevalguse käes tuhmuda. Ettevaatust – võib anda väikseid pinde!

Buy Product:

Out of stock

Korvipunujate ühistu Yen Pang Basket Weavers sündis Põhja-Ghanas Kongo külas 2014. aastal, mil Mondo pakkus külanaistele võimalust õppida korvipunumist. Algselt 8 naisega mangopuu all alustanud ühistu on tänaseks kasvanud kahekordseks ning Mondo abiga kohandanud endale väikse maja, kus käiakse koos punumas. Punujatest umbes pooled on lesknaised, kelle positsioon ühiskonnas on madal, valdav osa naistest on kirjaoskamatud. Korvide punumine pakub neile olulist lisasissetulekut väikepõllumajanduse kõrval. 2014. aasta sügisel viibis Kongo külas Mondo vabatahtlikuna disainer Triin Kordemets ja aasta hiljem Anne-Liis Leht, kelle koostööst kohalike meistritega on müügilolevad korvid sündinud.