EU Aid Volunteers

MTÜ Mondo lähetab Euroopa Liidu humanitaarabi vabatahtlikke Ghanasse, Keeniasse, Ugandasse, Ukrainasse, Taisse, Gruusiasse, Nepali ja Türki.  

 

Hetkel käimasolevad konkursid:

 

Vabatahtlik hakkab tööle Kongo küla vastavatud IT-keskuses. Peamised tööülesanded on arvutikoolitused keskkooliõpilastele, õpetajatele ja kogukonnaliikmetele ning Mondo digioskuste koolituse käivitamine. Euroopa Komisjon katab vabatahtliku reisi- ja majutuskulud, lisaks saab vabatahtlik iga kuu 640 eurot elamiskuludeks.
Kandideerimistähtaeg on 1. aprill, täpsem info koos kandideerimistingimustega siin.

 

Töökoht paikneb Kampala eeslinnas Nansanas, kus tegutseb Mondo partnerorganisatsioon Uganda Pioneers’ Association. Vabatahtliku peamised tööülesanded on UPA töötajate ja partnerorganisatsioonide koolitamine IT valdkonnas, näiteks kodulehtede ja sotsiaalmeedia kasutamise ja arendamise osas.
Euroopa Komisjon katab vabatahtliku reisi- ja majutuskulud, lisaks saab vabatahtlik iga kuu 310 eurot elamiskuludeks.
Kandideerimistähtaeg on 5. aprill, täpsem info koos kandideerimistingimustega siin.
Vabatahtlik töötab Mondo partnerorganisatsiooni Wefoco juures. Põhilisteks tööülesanneteks on organisatsiooni toetamine ja nõustamine finantsaruandluses ning uute rahastusvõimaluste leidmises.
Euroopa Komisjon katab vabatahtliku reisi- ja majutuskulud, lisaks saab vabatahtlik iga kuu 325 eurot elamiskuludeks.
Kandideerimistähtaeg on 5. aprill, täpsem info koos kandideerimistingimustega siin.

 

Info EU Aid Volunteers programmi kohta:

Vabatahtlike lähetused kestavad 6-12 kuud ning kandideerimisvõimalus on kõigil Euroopa Liidu kodanikel. Vabatahtlikeks otsime kindlate erialaste oskuste ja töökogemusega inimesi. Kandideerida saab nii juunior kui seenior vabatahtliku positsioonidele, seenior vabatahtliku töökogemus peab olema üle 5 aasta, juunior vabatahtliku töökogemus võib olla väiksem.

 

Kandideerimiseks tuleb saata vajalikud dokumendid (vt vormid allpool). Seejärel toimuvad parimate kandidaatidega intervjuud. Lõppvooru pääseb kaks inimest positsiooni kohta, kes osalevad 10-päevasel koolitusel Euroopas. Konkursi võitja selgub pärast koolitust. Koolituse käigus mittevalituks osutunud vabatahtlik jääb reservnimekirja ning talle võidakse pakkuda uut võimalust kas Mondo või mõne muu algatuses osaleva organisatsiooni poolt tulevikus. Valitud vabatahtlikud läbivad lisaks 5-päevase koolituse Eestis.
Koolituskulud kaetakse, vabatahtliku lähetuse ajal on kaetud reisikulud, kaasaarvatud kindlustus, vaktsineerimine ja viisa ning elamiskulud kohapeal. Tagasi tulles osaleb vabatahtlik uute vabatahtlike ettevalmistamises.

Kandideerimisvõimalused ja -keskkond siin

Kandideerimisdokumendid palume täita inglise keeles.

Loe veel EU Aid Volunteers programmi kohta.
Ei ole aega pikalt kodust ära olla? Programm pakub ka veebipõhise vabatahtliku töö võimalusi. Leia endale sobiv võimalus siit.
Eesti Arengukoostöö Logo Mondo

Uudised

Tule Mondosse praktikale või vabatahtlikuks!

16.01.2019

Mondol on taas pakkuda põnevaid võimalusi vabatahtlikuks tööks ja praktikaks: Sotsiaalmeedia – õiglane kaubandus Mondo haldab facebookilehte õiglase kaubanduse klubi ning veebilehte fairtrade.ee Ajavahemik: veebruar 2019 – detsember 2019, võimalusel ka pikemalt Eeldatav töökoormus: 2-4 tundi nädalas, soovi korral ka rohkem Tööülesanded: õiglase kaubanduse teemaliste veebilehtede (inglise keeles) regulaarne jälgimine võimalusel sotsiaalmeedia sisu tootmine ja
LOE EDASI