EU Aid Volunteers

MTÜ Mondo lähetab Euroopa Liidu humanitaarabi vabatahtlikke Keeniasse, Ugandasse, Ukrainasse, Gruusiasse ja Türki.  

 

Hetkel käimasolevad konkursid:

 

Ukraina (Severodonetski linn, Luganski oblast)

8 kuud (jaanuar- august 2021)

Põhilised tööülesanded: töö Mondo kriisipiirkonna haridusvõrgustiku koolidega ja nende õpilastega (ürituste korraldamine, maailmahariduse ja inimõiguste teemaliste tundide andmine), Ukraina kolleegide toetamine uudsete meetodite ja õppematerjalide osas, Vostok SOS kontoris inglise keele ringi läbiviimine.

Eelduseks on vene või ukraina keele oskus.
Positsiooni kirjeldus ja rohkem infot siit. 
Kandideerimise tähtaeg: 1. oktoober 2020

 

Kandideerimiseks tuleb saata vajalikud dokumendid (vt vormid allpool). Seejärel toimuvad valitud kandidaatidega intervjuud. Lõppvooru pääseb kaks inimest positsiooni kohta, kes osalevad 10-päevasel koolitusel Euroopas. Konkursi võitja selgub pärast koolitust. Koolituse käigus mittevalituks osutunud vabatahtlik jääb reservnimekirja ning talle võidakse pakkuda uut võimalust kas Mondo või mõne muu algatuses osaleva organisatsiooni poolt tulevikus. Valitud vabatahtlikud läbivad lisaks 5-päevase koolituse Eestis.

Koolituskulud kaetakse, vabatahtliku lähetuse ajal on kaetud reisikulud, kaasaarvatud kindlustus, vaktsineerimine ja viisa ning elamiskulud kohapeal. Tagasi tulles osaleb vabatahtlik uute vabatahtlike ettevalmistamises.

Kandideerimisdokumendid palume täita inglise keeles.

Kandideerimisdokumendid saada aadressil vabatahtlikud@mondo.org.ee. 

Loe täpsemalt EU Aid Volunteers programmi kohta.

Eesti Arengukoostöö Logo Mondo

Uudised

EU Aid vabatahtlik Andreia Silva – püsivus viib sihile

19.10.2020

Andreia on Portugalist pärit neiu, kes õppis ülikoolis tööteraapiat ning tegeles koduriigis vaimupuudega täiskasvanute rehabilitatsiooniga. Ühel päeval otsustas ta minna maailma avastama ning järgnevad 9 kuud möödusid Aasias ringi rännates. Need rännukuud muutsid tema elukäiku, sest ta kohtus sellel reisil arengukoostöö valdkonnas tegutsevate inimestega. „Vabatahtlik töö hakkas mulle korraga suurt huvi pakkuma. See ühendas kaks
LOE EDASI