EU Aid Volunteers

MTÜ Mondo lähetab Euroopa Liidu humanitaarabi vabatahtlikke Keeniasse, Ugandasse, Ghanasse, Ukrainasse, Gruusiasse ja Türki.  

 

Kandideerimine EU Aid Volunteers positsioonidele on taas avatud. Vaja on meditsiinieksperte, ettevõtluseksperte, haridusvaldkonna eksperte ning organisatsiooni ja kogukonna arendajaid. Kõikide vabade positsioonide kirjeldused on leitavad EUAVi platvormil.

 

Kandideerimiseks tuleb saata vajalikud dokumendid (vt vormid allpool). Seejärel toimuvad valitud kandidaatidega intervjuud. Lõppvooru pääseb kaks inimest positsiooni kohta, kes osalevad Euroopa Komisjoni poolt korraldatud koolitusel, mis toimub osaliselt läbi veebi ja osaliselt ühes Euroopa riigis. Konkursi võitja selgub pärast koolitust. Koolituse käigus mittevalituks osutunud vabatahtlik jääb reservnimekirja ning talle võidakse pakkuda uut võimalust kas Mondo või mõne muu algatuses osaleva organisatsiooni poolt tulevikus. Valitud vabatahtlikud läbivad lisaks 3-päevase koolituse läbi veebi.

 

Vabatahtliku lähetuse ajal on kaetud reisikulud, kaasaarvatud kindlustus, vaktsineerimine ja viisa ning elamiskulud kohapeal. Tagasi tulles osaleb vabatahtlik uute vabatahtlike ettevalmistamises.

 

Kandideerimisdokumendid palume saata aadressil vabatahtlikud@mondo.org.ee. Palume märkida e-kirja teemasse oma täisnimi ja täpne positsiooni nimetus, millele soovite kandideerida. Kandideerimise tähtaeg on 5. detsember.

 

Kandideerimisdokumendid palume täita inglise keeles.

Vaata lähetuses käinud vabatahtlike videosid siit. 

Loe täpsemalt EU Aid Volunteers programmi kohta.

Eesti Arengukoostöö Logo Mondo

Uudised

Otsime 17 vabatahtlikku kuute erinevasse riiki

22.11.2021

MTÜ Mondo kuulutab välja Euroopa Liidu humanitaarabi vabatahtlike programmi kandideerimisvooru, mille raames otsitakse erialaeksperte Ghanasse, Keeniasse, Ugandasse, Ukrainasse, Gruusiasse ja Türki. Vabatahtlike lähetused kestavad 6 või 9 kuud ning kandideerimisvõimalus on kõigil Euroopa Liidu kodanikel. Seekordses voorus otsitakse nelja erineva eluvaldkonna esindajaid kokku 17-le positsioonile. Vaja on meditsiinieksperte, ettevõtluseksperte, haridusvaldkonna eksperte ning organisatsiooni ja kogukonna
LOE EDASI