EU Aid Volunteers

MTÜ Mondo lähetab Euroopa Liidu humanitaarabi vabatahtlikke Keeniasse, Ugandasse, Ukrainasse, Gruusiasse ja Türki.  

 

Hetkel käimasolevad konkursid:

 

Ukraina (Severodonetski linn, Luganski oblast)

8 kuud (jaanuar- august 2021)

Põhilised tööülesanded: töö Mondo kriisipiirkonna haridusvõrgustiku koolidega ja nende õpilastega (ürituste korraldamine, maailmahariduse ja inimõiguste teemaliste tundide andmine), Ukraina kolleegide toetamine uudsete meetodite ja õppematerjalide osas, Vostok SOS kontoris inglise keele ringi läbiviimine.

Eelduseks on vene või ukraina keele oskus.
Positsiooni kirjeldus ja rohkem infot siit. 
Kandideerimise tähtaeg: 1. oktoober 2020

 

Kandideerimiseks tuleb saata vajalikud dokumendid (vt vormid allpool). Seejärel toimuvad valitud kandidaatidega intervjuud. Lõppvooru pääseb kaks inimest positsiooni kohta, kes osalevad 10-päevasel koolitusel Euroopas. Konkursi võitja selgub pärast koolitust. Koolituse käigus mittevalituks osutunud vabatahtlik jääb reservnimekirja ning talle võidakse pakkuda uut võimalust kas Mondo või mõne muu algatuses osaleva organisatsiooni poolt tulevikus. Valitud vabatahtlikud läbivad lisaks 5-päevase koolituse Eestis.

Koolituskulud kaetakse, vabatahtliku lähetuse ajal on kaetud reisikulud, kaasaarvatud kindlustus, vaktsineerimine ja viisa ning elamiskulud kohapeal. Tagasi tulles osaleb vabatahtlik uute vabatahtlike ettevalmistamises.

Kandideerimisdokumendid palume täita inglise keeles.

Kandideerimisdokumendid saada aadressil vabatahtlikud@mondo.org.ee. 

Loe täpsemalt EU Aid Volunteers programmi kohta.

Eesti Arengukoostöö Logo Mondo

Uudised

Vabatahtlikuna Ghanas: „Tegu on elumuutva kogemusega“

18.05.2020

Vaadates „Terevisiooni“ saadet, märkasin kõnelemas väga tuttavat noormeest. Mälusopis sobrades jõudsin oma majanaabri Janekini. Saates oli juttu vabatahtlike tegemistest Ghanas ja Janek oli just lisanud, et läheb peagi tagasi. Ei teadnud veel siis keegi, et tagasisõidu takistuseks saab olema koroonaviiruse epideemia. Vabatahtlike tööd koordineerib MTÜ Mondo, mille juhatuse liikmete hulgast leiab veel teisegi Turba noore Diana
LOE EDASI