EU solidaarsuskorpuse humanitaarabi vabatahtlikud

Alates 2023. aastast lähetab Mondo humanitaarabi vabatahtlikke Euroopa Solidaarsuskorpuse kaudu Gruusiasse, Ghanasse, Keeniasse ja Ugandasse. Humanitaarabi vabatahtlike lähetamise kaudu toetame haavatavamate kogukondade vastupanuvõimet ning toimetulekut oskuste arendamise abil.

Programm on suunatud 18–35 aastastele Euroopa Liidu kodanikele, kes soovivad panustada vabatahtlikuna tervise, võrdõiguslikkuse, projektijuhtimise, digi, kliima, kriisidega toimetuleku, hariduse ja kogukonna arengu valdkondades. Loe rohkem Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi kohta Euroopa noorteportaalist.

Mondo on aastate jooksul lähetanud oma partnerkogukondadesse üle 100 vabatahtliku kümnesse riiki. Enam kui 15 erinevast lähteriigist vabatahtlike hulgas on olnud füsioterapeute, õdesid, arste, õpetajaid, ettevõtluse edendajaid, moekunstnikke, noorsootöötajaid, IT-eksperte, psühholooge, põllumajanduseksperte, projektijuhte, kommunikatsioonieksperte, juriste jne.

Vabatahtlike lähetamist rahastab Euroopa Komisjon.

Kandideerimiseks:

  1. Anna meile oma huvist kandideerida teada ja aitame sind kandideerimisprotsessis: ecsd@mondo.org.ee
  2. Mine EU noorteportaali ja loo konto;
  3. Märgi oma huvina “Humanitarian Aid Volunteering”;
  4. Vali “Humanitarian aid training” (mitte “General Online Training”). Kandideerimise eelduseks on EU humanitaarabi koolituste läbimine (online– ja vahetu koolitus). Koolitusi korraldab Euroopa Komisjon;
  5. Leia positsioonid portaalis ning kandideeri seal.

Avatud positsioonid:

Täidetud positsioonid: