SEMINARIRUUMI RENT

Telliskivi Loomelinnakus asuvat Mondo maailmaharidus- ja koolituskeskuse seminariruumi on võimalik soodsa hinnaga rentida oma koosolekute ja koolituste pidamiseks.

Seminariruumi suuruseks on 50 m2. Auditooriumi stiilis mahub mugavalt istuma 25 inimest (maksimaalselt on võimalik mahutada 35 inimest). Nõupidamiste ja koosolekute jaoks pakume ümmargust lauda 12 inimesele. Seminariruum sobib hästi koosolekuteks, seminarideks ja koolitusteks. Ruumi ei saa rentida pidude läbiviimiseks ega piletimüügiga tulu teenivateks üritusteks.

Seminariruumis on videoprojektor, pabertahvel, kõlarid ja wi-fi. Soovi korral ka arvutiga ühendatav DVD/blu-ray mängija ning lisapult slaidide sirvimiseks. Ruumi valgustust saab reguleerida pimendavate ruloodega. Seminariruumis tegutseb igapäevaselt maailmaharidus- ja koolituskeskus. Kõigil külastajatel on võimalus tutvuda meie raamatukoguga ning soovi korral ka raamatuid laenutada. Samuti on võimalik tutvuda Mondo partnerkogukondade käsitööga ning seda endale soetada.

Kohvipausid

Seminariruumil on kööginurk, kus saab soovi korral mugavalt ise kohvipausi ette valmistada. Palume kohvipauside puhul kindlasti kontrollida, kas teie poolt kaasa võetud kohv, tee või šokolaad on õiglase kaubanduse sertifikaadiga.

Väikese lisatasu eest pakume teile võimalust kasutada keskuses olemasolevat õiglase kaubanduse teed ja kohvi.

Seminariruumi rentimise hind

45€ tund või 195€ päev
Telliskivi Loomelinnaku asukatele -10%
Tühistades broneeringu vähem kui kolm tööpäeva enne planeeritavat üritust tuleb tasuda 30% arve kogusummast.

Võta ühendust

rent@mondo.org.ee
+372 677 5445

NB! Ruume saab rentida töövälisel ajal.
Mondo seminariruum Telliskivi Loomelinnak rendipind
Mondo seminariruum Telliskivi Loomelinnak rendipind
Mondo seminariruum Telliskivi Loomelinnak rendipind