Vabatahtlike päevikud

Mondo lähetab vabatahtlikke partnerorganisatsioonide juurde Ghanasse, Keeniasse, Ugandasse, Ukrainsse, Birmasse, Türki, Gruusiasse, Taisse ja Nepali. MTÜ Mondo on keskendunud kogenud erialaspetsialistide lähetamisele sihtriikidesse, mis muudab meie vabatahtlike profiili harjumuspärasest erinevaks: vabatahtlikuks on lähetatud nii mitmekordne vanaema kui ka on üks Mondo vabatahtlik lähetuse ajal tähistanud oma 65-dat sünnipäeva.

 

2018. aasta oli Mondo ajaloo kõige vabatahtlike rohkeim aasta ja seda tänu EuAid Volunteers ehk Euroopa humanitaarabi vabatahtlike programmile. Lähetame selle programmi raames vabatahtlikke ikka oma tavapärastesse sihtriikidesse, aga kandideerida saavad kõik Euroopa Liidu kodanikud. Nii ongi Mondo lähetuses inimesed Itaaliast, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Hollandist jne. Seoses sellega on mitmeid meie blogipostitused inglise keelsed.

 

Kui tunnete, et teil on erialaselt teadmisi ja kogemusi, mida meie sihtriikides vajatakse ning olete valmis oma elu põnevaimaks väljakutseks, olete oodatud kandideerima vabatahtlikuks Mondo poolt välja kuulutatud värbamisvoorude käigus.

Kui soovite Mondo tegemistes kaasa lüüa vabatahtlikuna Eestis, võtke meiega ühendust:
mondo%40mondo%2Eorg%2Eee või liituge Mondo sõprade grupiga Facebookis.

Vabatahtlike käsiraamatu leiate siit.

Mondo blogi

Juba tagasi

Uudised

Tule Mondosse praktikale või vabatahtlikuks!

16.01.2019

Mondol on taas pakkuda põnevaid võimalusi vabatahtlikuks tööks ja praktikaks: Sotsiaalmeedia – õiglane kaubandus Mondo haldab facebookilehte õiglase kaubanduse klubi ning veebilehte fairtrade.ee Ajavahemik: veebruar 2019 – detsember 2019, võimalusel ka pikemalt Eeldatav töökoormus: 2-4 tundi nädalas, soovi korral ka rohkem Tööülesanded: õiglase kaubanduse teemaliste veebilehtede (inglise keeles) regulaarne jälgimine võimalusel sotsiaalmeedia sisu tootmine ja
LOE EDASI