16.01.23

„Iga aken loeb“ kampaania tulemused

Mondo alustas novembri keskel annetusüleskutsega Ukraina kodude taastamiseks. Kampaania tulemusel koguti 92 000 eurot, mis suunatakse Ukraina organisatsioonile Dobrobat, mille eesmärgiks on üles ehitada vene vägede poolt hävitatud külasid, linnu ja infrastruktuuri.

Suuremad kampaaniasse panustajad olid:

  • Eesti Mündiäri, kes suunas 2500 eurot akende ostmisse.
  • Eesti Draamateater, kes korraldas kaks üritust, mille piletitulu annetati Mondo aknakampaania toetuseks. Traditsioonilise Jõulusahvri laada ning lavastatud lugemise „Täna loeme visa hinge” peale kogunes kokku 7777 eurot.
  • Eesti eraannetajad, kes annetasid 29. novembril toimunud Annetamistalgute ning sellele eelnevate nädalate jooksul erinevate annetamiskeskkondade kaudu.

Dobrobat on Mondo rahalisel toel juba taastanud mitmeid maju Kiievi oblastis Gorenkas ja Gostomelis. Uue toetusega saavad nad taastada 16-18 purustatud kodu.

Fotol Dobrobati vabatahtlikud.

 

VAATA KÕIKI UUDISEID

Mondo otsib sotsiaalmeedia spetsialisti

23.05.24

Mondo otsib oma tiimi  sotsiaalmeedia spetsialisti, kelle peamiseks ülesandeks on Mondo sotsiaalmeedia kanalite haldamine ning sõnumite seadmine, et lood meie partnerkogukondadest jõuaksid laiema avalikkuseni. Sinu ülesandeks on luua ja toimetada sisu, analüüsida sotsiaalmeedia köögipoole andmeid ja suunata ning korraldada nende põhjal oma tööd. Samuti ootame vajadusel kaasamõtlemist ja panuse andmist Mondo kommunikatsioonitegevustes laiemalt ning kommunikatsioonijuhi
LOE EDASI
VAATA KÕIKI