19.12.2022

„Iga aken loeb“ kampaania tulemused

Mondo alustas novembri keskel annetusüleskutsega Ukraina kodude taastamiseks. Kampaania tulemusel koguti üle 24 000 euro, mis suunatakse Ukraina organisatsioonile Dobrobat, mille eesmärgiks on üles ehitada vene vägede poolt hävitatud külasid, linnu ja infrastruktuuri.

Suuremad kampaaniasse panustajad olid:

  • Eesti Mündiäri, kes suunas 2500 eurot akende ostmisse.
  • Eesti Draamateater, kes korraldas kaks üritust, mille piletitulu annetati Mondo aknakampaania toetuseks. Traditsioonilise Jõulusahvri laada ning lavastatud lugemise „Täna loeme visa hinge” peale kogunes kokku 7777 eurot.
  • Eesti eraannetajad – 29. novembril toimunud Annetamistalgute ning sellele eelnevate nädalate jooksul kogunes erinevate annetamiskeskkondade kaudu Mondole pea 14 000 eurot.

Dobrobat on Mondo rahalisel toel juba taastanud mitmeid maju Kiievi oblastis Gorenkas ja Gostomelis. Uue toetusega saavad nad taastada vähemalt viis-kuus purustatud kodu.

Fotol Dobrobati vabatahtlikud.

 

VAATA KÕIKI UUDISEID

Mondo lähetab oma partneriikidesse uued vabatahtlikud

24.01.2023

Mondo uus vabatahtlike voor avaneb läbi Euroopa Solidaarsuskorpuse veebruaris ning lähetused algavad aprillis. Vabatahtlikuks kandideerimiseks tuleb huvilistel eelnevalt läbida veebis spetsiaalne humanitaarabi kursus. Kursus on tasuta ning selles osalemiseks tuleb minna Euroopa Noorteportaali, märkida oma huviks “Humanitarian Aid Volunteering” ning valida kursus “Humanitarian aid training” (mitte General Online Training). Koolituse kohtade arv on piiratud ning
LOE EDASI
VAATA KÕIKI