11.03.20

Mondo avab stipendiumikonkursi ajakirjanikele

MTÜ Mondo avab ajakirjanikele suunatud stipendiumikonkursi, et kajastada Eesti arengukoostööd ning kestliku arengu teemasid. Stipendiumi suurus on kuni 2500 eurot, kokku antakse välja kolm stipendiumi.

Kandideerimine on avatud alates 11. märtsist ning tähtaeg on 9. aprill 2020. Stipendiumi saab kasutada kuni 2019. aasta lõpuni. Stipendium on mõeldud ajakirjaniku lähetamiseks riiki, kus olles või kust naastes avaldab ajakirjanik paberväljaannetes, televisioonis, raadios ja/või online-keskkondades vähemalt kaks erinevat meediakajastust, mis käsitlevad arengukoostööd ja/või kestliku arengu eesmärke.

Stipendiumile kandideerima oodatakse eelkõige välispoliitikast, arengukoostööst ning kestlikust arengust varem kirjutanud ajakirjanikke, kuid tugeva motivatsiooni korral on võimalik stipendium pälvida ka muudele teemadele keskendunutel. Stipendiumile kandideerimiseks on vajalik esitada järgnevad dokumendid:

–          Ajakirjaniku CV

–          Kaks näidist varasematest teemakohastest töödest

–          Motivatsioonikiri koos stipendiumi kasutusettepanekuga (sh: teemad, mida soovitakse kajastada; riik, kuhu soovitakse reisida; aeg, millal reis aset leiaks; väljaanded, milles meediakajastused ilmuksid)

–          Stipendiumi kasutamise eelarveettepanek (vabas vormis, infoga eeldatavate kulude kohta)

Stipendiumile kandideerimise tingimused:

–          Stipendium jagatakse eelisjärjekorras riikidesse, kus Eesti viib ellu oma arengukoostöö projekte

–          Stipendiumi pälviv ajakirjanik nõustub osalema MTÜ Mondo korraldatavatel asjakohastel kohtumistel ja üritustel

–          Stipendiumi kasutamise kord kinnitatakse stipendiumi saaja ja MTÜ Mondo vahelise vastava lepinguga

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid palume saata e-maili aadressil ave@mondo.org.ee pealkirjaga “Stipendiumikonkurss” hiljemalt 09.04.2020 kell 17. Vajadusel korraldatakse kandidaatidega ka vestlusvoorud.

Ajakirjaniku lähetamist toetab Eesti Välisministeerium arengukoostöö vahenditest.

VAATA KÕIKI UUDISEID

Humanitaarkriis Liibanonis! Mondo kogub annetusi rünnakute keskele jäänud Liibanoni inimeste toetamiseks

05.03.26

/Uudist on uuendatud 9.03.2026/ Esmaspäeval alanud Iisraeli rünnakud Liibanonile on sundinud sisepagulusse üle poole miljoni inimese, kes vajavad kiireloomulist humanitaarabi. Mondo kutsub inimesi annetama, et toetada sisepõgenike majutuskeskuseid esmavajalikuga – vaja on toitu, hügieenitarbeid, magamiseks vajalikku ja varustust keskuste köökidesse. Aita koos meiega!  Anneta siin „Liibanonis valitseb suur kaos. Evakueeruvad inimesed on sõjategevuse eest põgenedes
LOE EDASI
VAATA KÕIKI
MTÜ Mondo
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.