10.03.15

Mondo kutsub külla: Birma

Mis toimub Birmas ja millist asja ajab seal Mondo? 2015. on Birma jaoks tähtis aasta: sügisel toimuvad parlamendivalimised, millest selgub hetkel võimul olevate poliitikute tegelikud kavatsused ning soov või soovimatus riiki demokraatlikult valitseda. Kodanikuühiskond kasvab ja tugevneb, aga juba on näha ka katseid aktiviste valitseva eliidi poolt suukorvistada. Ka Mondo panustab Birma inimeste elujärje parandamisse – seda läbi kohaliku Šani Osariigi Kohaliku Arengu Fondi võimekuse suurendamise.

11. märtsil arutavad Mondos Birma olukorra ja tuleviku üle Tallinna Ülikooli doktorant Triinu Ossinovski ning Birmas vabatahtlikuna töötanud Kair Käsper ja Kristina Mänd. Lähemalt räägime ka Mondo projektist šanide vähemusrahvuse aladel.

Üritus algab kell 17.00 MTÜ Mondo Maailmahariduskeskuses (Telliskivi Loomelinnakus Vaba Lava vastas).

Kairi ja Kristina blogiga saab tutvuda siin: https://medium.com/karmaretk-birmas

Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/644235952386797/

Birma
Vaade Hsipaw’le. Foto autor: Kair Käsper.
VAATA KÕIKI UUDISEID

Mondo avab ajakirjanikele ja mõjuisikutele uurimistoetuste konkursi

08.06.26

Mondo avas uue ajakirjanikele ja mõjuisikutele suunatud konkursi, et kajastada arengukoostöö ning humanitaarabiga seotud teemasid. Uurimistoetusi antakse välja kokku kolm ning need on eelkõige mõeldud reisikulude katmiseks. Uurimistoetuste konkursi eesmärk on võimaldada ajakirjanikul, mõjuisikul või nende meeskonnal kvaliteetse ja tasakaalustatud sisu loomist, mis aitab paremini mõista Eesti panust ja mõju arengukoostöös ja humanitaarabis. Uurimistoetuste väljaandmist
LOE EDASI
VAATA KÕIKI