24.01.23

Mondo lähetab oma partneriikidesse uued vabatahtlikud

Mondo uus vabatahtlike voor avaneb läbi Euroopa Solidaarsuskorpuse veebruaris ning lähetused algavad aprillis. Vabatahtlikuks kandideerimiseks tuleb huvilistel eelnevalt läbida veebis spetsiaalne humanitaarabi kursus.

Kursus on tasuta ning selles osalemiseks tuleb minna Euroopa Noorteportaali, märkida oma huviks “Humanitarian Aid Volunteering” ning valida kursusHumanitarian aid training” (mitte General Online Training).

Koolituse kohtade arv on piiratud ning tänavu saab selle läbida 1000 inimest. Vaata rohkem infot siit

Vabatahtlike lähetused kestavad 6–9 kuud ning kandideerimisvõimalus on kõigil Euroopa Liidu kodanikel, kes on 18–35-aastased. Seekordses voorus otsitakse vabatahtlikke Mondo partnerkogukondadesse Keeniasse, Ghanasse, Gruusiasse ja Ugandasse. Vabatahtlike positsioonid on avatud erinevate valdkondade inimestele: tervis, haridus, keskkond, kogukonna arendamine, sooline võrdõiguslikkus ning psühholoogia. 

Mondo on oma tegutsemise jooksul partnerriikidesse lähetanud üle 100 ekspertvabatahtliku. Nende hulgas on olnud füsioterapeute, õdesid, õpetajaid, ettevõtluse edendajaid, noorsootöötajaid, IT-eksperte, psühholooge, projektijuhte, kommunikatsioonieksperte, juriste jne. Loe vabatahtlike kogemusi siit

Lisainformatsioon: 

VAATA KÕIKI UUDISEID

Mondo lõi Ukraina sisepõgenikele talveks paremad majutustingimused

26.03.24

Mondo renoveeris ja pakkus talvitumisabi kümnele majutuskeskusele Ida-Ukrainas, kus elavad sajad kodudest lahkuma sunnitud sisepõgenikud. Turvalised ja soojad keskused aitavad neil talve üle elada ning loovad paremad eeldused toimetulekuks. Toeta Mondo kaudu Ukrainat annetusega siin või ulata abikäsi Ukrainale heateokingitusena. Liudmyla Ivanivna on viimased aasta aega elanud Harkivi majutuskeskuse toas number 403. “See ei olnud
LOE EDASI
VAATA KÕIKI