24.01.23

Mondo lähetab oma partneriikidesse uued vabatahtlikud

Mondo uus vabatahtlike voor avaneb läbi Euroopa Solidaarsuskorpuse veebruaris ning lähetused algavad aprillis. Vabatahtlikuks kandideerimiseks tuleb huvilistel eelnevalt läbida veebis spetsiaalne humanitaarabi kursus.

Kursus on tasuta ning selles osalemiseks tuleb minna Euroopa Noorteportaali, märkida oma huviks “Humanitarian Aid Volunteering” ning valida kursusHumanitarian aid training” (mitte General Online Training).

Koolituse kohtade arv on piiratud ning tänavu saab selle läbida 1000 inimest. Vaata rohkem infot siit

Vabatahtlike lähetused kestavad 6–9 kuud ning kandideerimisvõimalus on kõigil Euroopa Liidu kodanikel, kes on 18–35-aastased. Seekordses voorus otsitakse vabatahtlikke Mondo partnerkogukondadesse Keeniasse, Ghanasse, Gruusiasse ja Ugandasse. Vabatahtlike positsioonid on avatud erinevate valdkondade inimestele: tervis, haridus, keskkond, kogukonna arendamine, sooline võrdõiguslikkus ning psühholoogia. 

Mondo on oma tegutsemise jooksul partnerriikidesse lähetanud üle 100 ekspertvabatahtliku. Nende hulgas on olnud füsioterapeute, õdesid, õpetajaid, ettevõtluse edendajaid, noorsootöötajaid, IT-eksperte, psühholooge, projektijuhte, kommunikatsioonieksperte, juriste jne. Loe vabatahtlike kogemusi siit

Lisainformatsioon: 

VAATA KÕIKI UUDISEID

Mondo viib koos Eesti haridusiduga Clanbeat uue vaimse tervise lahenduse Ukrainasse

27.06.24

Clanbeati lahenduse abil kaardistatakse Žõtomõri oblasti kooliperede vaimse heaolu seis, mis annab parema ülevaate sõja mõjust noorte ja kooli töötajate vaimsele heaolule, ning viib nad kokku just neile sobivaimate tugiteenustega. „Sõda on viinud Ukraina inimesed vaimse tervise kriisi, kus iga viienda ukrainlase seisund on keeruline. Me räägime ligi kümnest miljonist inimesest, kel tuleb lisaks muule
LOE EDASI
VAATA KÕIKI