24.01.23

Mondo lähetab oma partneriikidesse uued vabatahtlikud

Mondo uus vabatahtlike voor avaneb läbi Euroopa Solidaarsuskorpuse veebruaris ning lähetused algavad aprillis. Vabatahtlikuks kandideerimiseks tuleb huvilistel eelnevalt läbida veebis spetsiaalne humanitaarabi kursus.

Kursus on tasuta ning selles osalemiseks tuleb minna Euroopa Noorteportaali, märkida oma huviks “Humanitarian Aid Volunteering” ning valida kursusHumanitarian aid training” (mitte General Online Training).

Koolituse kohtade arv on piiratud ning tänavu saab selle läbida 1000 inimest. Vaata rohkem infot siit

Vabatahtlike lähetused kestavad 6–9 kuud ning kandideerimisvõimalus on kõigil Euroopa Liidu kodanikel, kes on 18–35-aastased. Seekordses voorus otsitakse vabatahtlikke Mondo partnerkogukondadesse Keeniasse, Ghanasse, Gruusiasse ja Ugandasse. Vabatahtlike positsioonid on avatud erinevate valdkondade inimestele: tervis, haridus, keskkond, kogukonna arendamine, sooline võrdõiguslikkus ning psühholoogia. 

Mondo on oma tegutsemise jooksul partnerriikidesse lähetanud üle 100 ekspertvabatahtliku. Nende hulgas on olnud füsioterapeute, õdesid, õpetajaid, ettevõtluse edendajaid, noorsootöötajaid, IT-eksperte, psühholooge, projektijuhte, kommunikatsioonieksperte, juriste jne. Loe vabatahtlike kogemusi siit

Lisainformatsioon: 

VAATA KÕIKI UUDISEID

Gruusias toimub Eesti eeskujul esimene arvamusfestival

08.09.23

Koostöös Mondoga korraldatud arvamusfestival Tbilisis toob sel laupäeval kokku sajad inimesed Gruusia kodanikuühiskonnast, ametkonnast, eraettevõtetest ja mujalt, et arutleda ühiskonnas oluliste teemade üle.   “Gruusia tulevik on täna lahtine. Ühelt poolt soovib suurem enamus rahvast edasist integreerumist Euroopaga ning riik on esitanud ka ametliku liitumistaotluse Euroopa Liiduga. Teisalt on murettekitav tänase Gruusia valitsuse neutraalne positsioon Venemaa
LOE EDASI
VAATA KÕIKI