03.02.22

Mondo otsib arendus- ja personalijuhti

Mondo otsib oma meeskonda arendus- ja personalijuhti, kelle ülesandeks on meeskonna toetamine ja arendamine ning organisatsiooni jätkusuutlikkuse ja tõhusa toimimise tagamine. Mondokad ei häbene uskuda, et maailma on võimalik paremaks paigaks muuta. Kui Sina arvad samamoodi, siis tule meile tööle ja teeme seda koos!

Kes meie oleme?
Mondo on 15 aastat tegutsenud Eesti organisatsioon, mis toetab ja jõustab vähemate võimalustega kogukondi maailmas ning kasvatab eestimaalaste arusaamist globaalsest ebavõrdsusest ja igaühe võimalustest seda leevendada. Oma tegevusi viime ellu 13 eri riigis koostöös partneritega, kelle hulgas on rahastajad, rahvusvahelised organisatsioonid, vabaühendused partnerriikides ning Eesti haridusasutused, vabaühendused ja poliitikakujundajad. Mondo visiooniks on turvaline, hooliv ja kestlik maailm, kus kõigil on võimalus inimväärsele elule.

Milline töö Sind ootab?
Arendus- ja personalijuhina töötad Mondo kolmeliikmelise juhatuse ühe liikmena. Mondo meeskonnas ootavad Sind ees ligi 30 töötajat, kes toimetavad Tallinna ja Uganda kontorites.  Sinu peamiseks ülesandeks juhatuses on Mondo meeskonna juhtimine ning rahastusallikate ja uute partnerluste leidmine organisatsiooni strateegilistele suundadele. Sa arendad personalitööd ja hoiad koos finantstiimiga korras organisatsiooni rahaasjad. Sa oled organisatsiooni üleste arendusprojektide eestvedaja, mis toetavad meeskonda ja suurendavad Mondo töö mõju.

Sobid meile tööle, kui…

 • Sul on inimeste juhtimise kogemus, sh teadmised personalitööst;
 • Sul on organisatsiooni arendamise ja finantsjuhtimise kogemus ning tunned hästi erinevaid rahastusvõimalusi;
 • oskad seada strateegilisi sihte ja edukalt kaasata meeskonda nende elluviimises, oled hea protsessijuht;
 • talud bürokraatiat ja asjaajamist, tunnistad tähtaegasid ja pead nendest kinni;
 • oled suurepärase eneseväljendusoskusega nii kõnes kui kirjas, nii meeskonna sees kui avalikkuse ees, nii ema- kui võõrkeeles;
 • oled loomult meeskonnamängija ja lahendustele orienteeritud;
 • kasuks tuleb vabaühenduse juhtimise kogemus või töö rahvusvahelises organisatsioonis;
 • Sul on magistrikraad või sellega võrdsustatud haridus.

Mondos on hea töötada, sest meil on

 • rahvusvaheline ja professionaalne meeskond, kelles on kirge ja südikust;
 • mitmekülgseid võimalusi eneseteostuseks ja palju loomingulist vabadust;
 • paindlik tööaeg, mõnus töökeskkond Telliskivi Loomelinnakus ja kodukontori võimalus.

Lisainfo:

 • Vastavalt Mondo põhikirjale sõlmime lepingu kolmeks aastaks;
 • Töökoormus kokkuleppel, täiskoormuse korral brutopalk 2300 eurot kuus;
 • Tööle asumise aeg hiljemalt aprillis 2022.

Kandideerimiseks saada meile oma CV (kus mainid soovitajaid) ja motivatsioonimõtted (kirjalikult või video formaadis) teemal “Millised on kasvava organisatsiooni suurimad väljakutsed ja kuidas mina neid lahendan?”. Postita kiri märksõnaga “arendusjuht” aadressile juhatus@mondo.org.ee hiljemalt 21.02.2022. Küsimuste korral palun helista 56983050.

 

VAATA KÕIKI UUDISEID

Mondo lugude sari: Õpetaja suur missioon

01.06.23

Uljana on informaatika, ukraina keele ja kirjanduse õpetaja ning koolijuht Deisarevi külas Lääne-Ukrainas. Ta on töötanud õpetajana 12 aastat ning nendib, et väikses külakoolis peabki üks inimene tihti mitut ainet õpetama. Ent õpetamine on tema jaoks missioon. See on töö, mis paneb ta silmad särama ja innustab tegutsema. “Kui õpetaja 2-3 aastaga ametit pooleli ei
LOE EDASI
VAATA KÕIKI