21.01.2021

Mondo otsib müügi- ja ärisuhete spetsialisti õiglase kaubanduse alal

MTÜ Mondo otsib osalise tööajaga müügi- ja ärisuhete spetsialisti (ingl k Sales and commercial relations specialist), kes aitab kasvatada õiglase kaubanduse levikut ettevõtetes.

Sa teed tööd selle nimel, et:

  • Eesti ettevõtted teavad, miks ja kuidas taotleda ning kasutada õiglase kaubanduse (Fairtrade) märgist;
  • poeketid ja poed võtavad müüki Fairtrade märgisega tooteid ning kasutavad Fairtrade märgisega toorainet omamärgitoodete (ingl k private label) valmistamisel;
  • hulgimüüjad võtavad oma valikusse Fairtrade märgisega tooteid;
  • hotellid ja toitlustusasutused kasutavad ja müüvad Fairtrade märgisega tooteid.

Eesmärkide saavutamiseks leiad sobivad ettevõtted, hoiad nendega suhtlust, annad nõu ja korraldad neile suunatud teavitustegevusi. Töötad käsikäes MTÜ Mondo kolleegidega ning Soomes paikneva Fairtrade Finland organisatsiooniga.

Kandideeri, kui Sul on:

  • varasem müügitöö või ostujuhi kogemus, peamiselt tarbekaupade tootmise ja/või müügiga, või hotellide ja toitlustusasutustega;
  • oskus suhelda ettevõtjatega, k.a juhtkonnaga;
  • huvi ja valmisolek arendada ennast vastutustundliku ettevõtluse, õiglase kaubanduse ja kestliku ettevõtluseetika vallas;
  • täpsus ja suurepärane ajajuhtimise ning korraldus- ja koostööoskus;
  • väga hea eesti keele ja inglise keele oskus ning suhtlustasemel vene keel;
  • vajalikud digioskused koosolekute ja sündmuste elluviimiseks.

Kasuks tuleb, aga ei ole nõutav, kui Sul on teadmised õiglase kaubanduse märgistest ja sertifitseerimissüsteemist. Hea, kui saad alustada tööd nii ruttu kui võimalik.

Esimesel aastal on Sinu töökoormus 50% ja töötad peamiselt Eestis. Edaspidi võib tegevus laieneda ka Lätti ja Leetu. Töötasu on 950 eurot kuus bruto. 

Sind ootavad missioonitundega töö ägedas kontoris, hoolivat ja solidaarset maailma väärtustavad kolleegid, paindlik tööaeg ning -koht.

Kandideerimiseks saada oma ingliskeelne CV ja videovormis eestikeelne tutvustus (kuni 2 min) kanalil MyAirBridge.com (https://www.myairbridge.com/en/#!/) emailile kristina@mondo.org.ee hiljemalt 16. veebruaril, 2021. Videos räägi oma müügi- või ostutöö kogemusest, miks on vastutustundliku ettevõtluse ja tootmise teema sulle oluline ja miks sa soovid seda tööd teha.

MTÜ Mondo on arengukoostööle, maailmaharidusele ja humanitaarabile pühendunud sõltumatu Eesti organisatsioon. Mondo visioon on stabiilne ja hooliv maailm, kus kõigil on võimalus inimväärsele elule.

Kontakt on Kristina Mänd, MTÜ Mondo vastutustundliku tarbimise eestvedaja. Küsimuste korral kirjuta Kristina@mondo.org.ee või helista telefonil 56909754.

VAATA KÕIKI UUDISEID

Mondo otsib digipädevuste programmijuhti

28.11.2022

Mondo otsib oma tiimi digipädevuste programmijuhti, kelle peamiseks ülesandeks on arendada Mondo digipädevuste programmi ning koordineerida selle elluviimist senistes ja uutes sihtrühmades ning kogukondades.  Sa teed tööd selle nimel, et: Mondo digipädevuste programm areneks süsteemselt ja koostöös nii Eesti kui ka rahvusvaheliste partneritega; erinevad arengukoostöö ja humanitaarabi sihtrühmad saavad nende vajadustele vastava digipädevuste koolituse, mis toetab nende
LOE EDASI