PROJEKTID

Arengukoostöö teadlikkuse tõstmine noorte ja arvamusliidrite hulgas

Projekti kestus: märts 2016 – märts 2017
Projekti rahastaja: Eesti Välisministeerium
Sihtgrupp: noored, poliitikakujundajad, avalikkus

 

Teavitusprojekti eesmärk on tõsta teadlikkust arenguväljakutsetest ja arengukoostööst eelkõige noorte ja arvamusliidrite sihtrühmas Eesti eri regioonides.

Projekti käigus korraldatakse arengukoostöö teemaline konverents; temaatilisi loenguid ülikoolides; osaletakse Paide Arvamusfestivalil koostöös Arengukoostöö Ümarlauaga; kaastakse erinevaid meediakanaleid arenguteemade tutvustamisel ning korraldatakse avalike üritusi koostöös erinevate sündmustekorraldajatega sh Tallinn Music Week, Eesti Pärismusmuusika Keskus ja Telliskivi Loomelinnak, kus on tegevad ka Eestis elavad pagulased ning immigrandid. Samuti toetatakse noorte poolt korraldatavaid kohalike filmifestivale.

 

Lisainfo:

Projekti koordinaator Mai Mikkelsaar

mai.mikkelsaar@mondo.org.ee

+3725540459

Uudised

Eesti aitab Helmandi provintsi keskhaiglat Afganistanis ligi 3 miljoniga

08.09.2008

Välisministeerium toetab Afganistani Helmandi provintsi keskhaiglale Bost Hospital meditsiinilise varustuse soetamist 2 943 213 krooniga. Projekti rahastatakse välisministeeriumi eelarvest arengu- ja humanitaarabiks ettenähtud vahenditest. Afganistan on üks maailma vaesemaid riike, mille ülesehituse õnnestumiseks on hädavajalik tihe koostöö ka meditsiinivaldkonnas. „Helmandi provintsi keskhaigla toetamine parandab arstiabi kättesaadavust sealsetele elanikele,” ütles välisminister Urmas Paet. Välisminister lisas, et
LOE EDASI