PROJEKTID

Õiglane kaubandus Eestis 2018

Projekti kestus: veebruar 2018 – detsember 2018

Projekti rahastaja: 2018.a toetab õiglase kaubanduse tegevusi Eestis Reilukauppa

Projekti eesmärgiks on õiglase kaubanduse alase teadlikkuse tõstmine, üldsuse toetuse tõstmine õiglasemale kaubandus- ja arengupoliitikale, vaesuse vähendamine arengumaades ning tarbijate eetiliste ostuvalikute toetamine.

 

Projekti raames korraldatakse Eestis õiglase kaubanduse päeva maikuus ja õiglase kaubanduse nädalat oktoobris. Hoitakse teemat meedias üleval avaldades arvamusartikleid ja korraldades sihtgruppidele erinevaid üritusi. Tehakse koostööd koolide ja kaubandusettevõtetega. Suurendatakse õiglase kaubanduse märgise saanud organisatsioonide arvu. Märgise saanud organisatsioonid tõstavad oma töös ja veebikanalites esile õiglast kaubandust, kasutavad vastavaid sertifitseeritud tooteid, on teerajajad ja sõnumi edasiviijad.

 

Projekti koordinaator:

Ave-Marleen Rei

ave@mondo.org.ee

53585343

Päevikud

Uudised

Eesti aitab Helmandi provintsi keskhaiglat Afganistanis ligi 3 miljoniga

08.09.2008

Välisministeerium toetab Afganistani Helmandi provintsi keskhaiglale Bost Hospital meditsiinilise varustuse soetamist 2 943 213 krooniga. Projekti rahastatakse välisministeeriumi eelarvest arengu- ja humanitaarabiks ettenähtud vahenditest. Afganistan on üks maailma vaesemaid riike, mille ülesehituse õnnestumiseks on hädavajalik tihe koostöö ka meditsiinivaldkonnas. „Helmandi provintsi keskhaigla toetamine parandab arstiabi kättesaadavust sealsetele elanikele,” ütles välisminister Urmas Paet. Välisminister lisas, et
LOE EDASI