PROJEKTID

Pagulas- ja rändeteema kajastamine Eesti koolides kestliku arengu eesmärkide kontekstis

Projekti kestus: märts 2016 – aprill 2017
Projekti rahastaja: Eesti Välisministeerium
Sihtgrupp: Õpetajad, koolid, kooliõpilased ning avalikkus

 

Projekti üldeesmärk on tõsta teadlikkust rände, paguluse ja kestliku arengu eesmärkide temaatikast Eesti koolides ja ühiskonnas laiemalt ning toetada avatud suhtumise, hoiakute ja väärtuste esilhoidmist ning solidaarsust vaesemate piirkondade vastu.

Esimene otsene eesmärk on luua kaasaegseid, sh digitaliseeritud õppe- ja teavitusmaterjale rände ning arengueesmärkide teemadel.

Teine otsene eesmärk on kaasata ja toetada õpetajaid, õpilasi ja koole maailmahariduslike, sh rände ning arengueesmärkide teemaliste tegevuste läbiviimisel.

 

Lisainfo:

Projekti koordinaator Mai Mikkelsaar

mai.mikkelsaar@mondo.org.ee

+3725540459

 

Partnerid:

UNESCO Eesti rahvuslik komisjon

Rauhankasvatusinstituutti ry

 

 

Uudised

Eesti aitab Helmandi provintsi keskhaiglat Afganistanis ligi 3 miljoniga

08.09.2008

Välisministeerium toetab Afganistani Helmandi provintsi keskhaiglale Bost Hospital meditsiinilise varustuse soetamist 2 943 213 krooniga. Projekti rahastatakse välisministeeriumi eelarvest arengu- ja humanitaarabiks ettenähtud vahenditest. Afganistan on üks maailma vaesemaid riike, mille ülesehituse õnnestumiseks on hädavajalik tihe koostöö ka meditsiinivaldkonnas. „Helmandi provintsi keskhaigla toetamine parandab arstiabi kättesaadavust sealsetele elanikele,” ütles välisminister Urmas Paet. Välisminister lisas, et
LOE EDASI