PROJEKTID

Soome ja Eesti linnad õiglase kaubanduse toetuseks

Projekti kestus: jaanuar 2014 – detsember 2014

Projekti rahastaja: Euroopa Komisjon, Soome Välisministeerium, Eesti Välisministeerium

 

Projekti eesmärgiks on õiglase kaubanduse alase teadlikkuse tõstmine, üldsuse toetuse tõstmine õiglasemale kaubandus- ja arengupoliitikale, vaesuse vähendamine arengumaades, tarbijate eetiliste ostuvalikute toetamine.

 

Projekt keskendub Soome õiglase kaubanduse linnade eeskujul ja nende kogemustele tuginedes Eesti

omavalitsuste kaasamisele jätkusuutlikuma ja eetilisema ühiskonna edendamisel. Projekti raames valmistatakse ette ette eetilise tarbimise, õiglase kaubanduse ja jätkusuutlike ühiskonna arendamise baasdokumendid ja korraldatakse mitmeid vastavasisulisi koolitusi erinevatele sihtgruppidele ning teavitusüritusi, sh kaasates (sotsiaal)meediat.

 

Lisainfo:

Projekti koordinaator Jaanus Välja, mondo@mondo.org.ee

 

arengukoostööeu logoUM_logo_fi_sve

Päevikud

Uudised

Eesti aitab Helmandi provintsi keskhaiglat Afganistanis ligi 3 miljoniga

08.09.2008

Välisministeerium toetab Afganistani Helmandi provintsi keskhaiglale Bost Hospital meditsiinilise varustuse soetamist 2 943 213 krooniga. Projekti rahastatakse välisministeeriumi eelarvest arengu- ja humanitaarabiks ettenähtud vahenditest. Afganistan on üks maailma vaesemaid riike, mille ülesehituse õnnestumiseks on hädavajalik tihe koostöö ka meditsiinivaldkonnas. „Helmandi provintsi keskhaigla toetamine parandab arstiabi kättesaadavust sealsetele elanikele,” ütles välisminister Urmas Paet. Välisminister lisas, et
LOE EDASI