23.03.20

Vabatahtlike lähetamine peatatud

Seoses Covid-19 viiruspuhanguga on Euroopa Komisjon otsustanud peatada määramata ajaks kõik EU Aid Volunteers programmi tegevused.

Mondo on teinud viimastel päevadel tihedat koostööd Välisministeeriumi ja teiste ametkondadega, et leida võimalused vabatahtlike evakueerimiseks. 23. märtsi seisuga on enamik lähetuses olnud vabatahtlikke (pildil) kas juba evakueeritud koduriikidesse või liiguvad nad sinna lähipäevil.

Uus kandideermisvoor, mille tähtajad olid märtsis, on pandud eriolukorra lõppemiseni pausile. Võtame ühendust kõikide nendega, kes oma avaldused juba saatsid.

Kandideerimisvooru taasavamisest anname teada oma kodulehe ja Facebooki vahendusel.

Olge terved.

VAATA KÕIKI UUDISEID

George’i lugu: Armastus tehnoloogia vastu viis õpetama

27.06.25

George Onyango on see inimene, kelle poole pöördutakse, kui seadmega tekib probleem. Nakawa kutseõppekeskuse elektroonikatehnoloogia tehnikuna on just tema see, kes esimesena appi tuleb. „Inimesed kurdavad, et nende arvutid või telefonid ei tööta, aga tegelikult nad lihtsalt ei oska neid kasutada. Nii et parandamise asemel hakkan ma hoopis õpetama,“ selgitab George. Liitus Mondo digivõimekuse programmiga
LOE EDASI
VAATA KÕIKI
MTÜ Mondo
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.