25.03.24

Mondo Crafts otsib veebipoe vabatahtlikku

Mondo otsib oma tiimi vabatahtlikku veebipoe abilist, kes aitab meil ühtlustada eesti ja inglise keelset veebipoodi, kontrollib ja teeb vajalikud seadistused, et uue toote lisandumisel, laoseisu muutumisel vms oleks teave mõlemas keeles uuendatud ja mõlemas keeles sama. Lisaks võid soovi korral kaasa lüüa muudes Mondo sotsiaalse ettevõtluse tegemistes.

Sa oled hea kandidaat, kui:

  • tunned WordPressi;
  • oled initsiatiivikas, täpne ja iseseisev;
  • tunned huvi digitaalse turunduse vastu;
  • soovid kaasa aidata globaalse ebavõrdsuse vähendamisele;
  • oskad väga hästi inglise keelt.

Pakume võimalust kaasa lüüa ainulaadses sotsiaalses ettevõtluses, olla osa mõnusast, professionaalsest ja missioonitundega tiimist, Meil on mõnus töökeskkond Telliskivi Loomelinnakus, mis soosib loomingulist vabadust. Väärtustame mitmekesisust ja hoolime oma inimestest. Pakume töötamist sinu enda valitud ajal ja kohas.

Huvi korral kirjuta palun oma soovist ja motivatsioonist e-posti aadressil: maarja@mondo.org.ee märksõnaga “Veebipoe vabatahtlik” hiljemalt 1. aprillil 2024.

Mondo on globaalset ebavõrdsust leevendav Eesti organisatsioon. Mondol on sotsiaalne ettevõte Mondo Crafts, mis jagab maailmaga oma partnerkogukondade käsitööd.

VAATA KÕIKI UUDISEID

Mondo viib koos Eesti haridusiduga Clanbeat uue vaimse tervise lahenduse Ukrainasse

27.06.24

Clanbeati lahenduse abil kaardistatakse Žõtomõri oblasti kooliperede vaimse heaolu seis, mis annab parema ülevaate sõja mõjust noorte ja kooli töötajate vaimsele heaolule, ning viib nad kokku just neile sobivaimate tugiteenustega. „Sõda on viinud Ukraina inimesed vaimse tervise kriisi, kus iga viienda ukrainlase seisund on keeruline. Me räägime ligi kümnest miljonist inimesest, kel tuleb lisaks muule
LOE EDASI
VAATA KÕIKI