28.11.22

Mondo otsib digipädevuste programmijuhti

Mondo otsib oma tiimi digipädevuste programmijuhti, kelle peamiseks ülesandeks on arendada Mondo digipädevuste programmi ning koordineerida selle elluviimist senistes ja uutes sihtrühmades ning kogukondades. 

Sa teed tööd selle nimel, et:

 • Mondo digipädevuste programm areneks süsteemselt ja koostöös nii Eesti kui ka rahvusvaheliste partneritega;
 • erinevad arengukoostöö ja humanitaarabi sihtrühmad saavad nende vajadustele vastava digipädevuste koolituse, mis toetab nende paremat toimetulekut ning vähendab tekkinud digilõhet;
 • koolituse sisu ja õppematerjalid vastavad erineva tasemega sihtrühmade ja vanusegruppide vajadustele paljudes erinevates riikides ja kogukondades;
 • Mondo digipädevuste koolitus käib kaasas uuenduslike lahendustega ja sektoris toimuvaga.

Sa oled hea kandidaat, kui Sul on:

 • kõrgharidus, soovitavalt näiteks hariduse, tehnoloogia, arengukoostöö, politoloogia valdkonnas;
 • arusaam digipädevuste kontseptsioonist ning hariduslikest digilahendustest;
 • sügav huvi globaalse ebavõrdsuse, sh digilõhe vähendamise vastu;
 • oskus ja soov suhelda nii era- kui ka avaliku sektoriga nii Eestis kui välisriikides;
 • valmisolek arendada ennast arengukoostöö ja humanitaarabi valdkonnas;
 • täpsus, suurepärane ajajuhtimise ning korraldus- ja koostööoskus;
 • väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus nii eesti kui inglise keeles, kasuks tuleb ka hea vene keele oskus;
 • valmisolek töölähetusteks.

Pakume võimalust töötada rahvusvahelises, professionaalses ja missioonitundega meeskonnas ja paindlikku töökorraldust (sh kaugtöö tegemise võimalust). Meil on mõnus töökeskkond Telliskivi Loomelinnakus, mis soosib loomingulist vabadust. Saame kokkuleppel pakkuda nii osalist kui täiskoormusega töötamist, täiskoormuse puhul on brutopalk 1800-2100 eurot kuus. 

Tööle asumise aeg on esimesel võimalusel jaanuaris 2023.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d ja mõtteid inglise keeles teemal “Kuidas aitab digitaalse kirjaoskuse arendamine globaalset ebavõrdsust leevendada?” (1-1,5 lk). Palun saada kandideerimiseks vajalikud dokumendid e-posti aadressil: maarja@mondo.org.ee märksõnaga “Programmijuht” hiljemalt 1. jaanuariks 2023.

Mondo on arengukoostööle, maailmaharidusele ja humanitaarabile pühendunud sõltumatu Eesti organisatsioon. Oleme Eestis tegutsenud 15 aastat, toetades ja jõustades vähemate võimalustega kogukondi maailmas ning kasvatades eestimaalaste arusaamist globaalsest ebavõrdsusest ja igaühe võimalustest seda leevendada. Meie visiooniks on turvaline, hooliv ja kestlik maailm, kus kõigil on võimalus inimväärsele elule.

VAATA KÕIKI UUDISEID

Mondo vabatahtlikud jagavad Tartu Tudengipäevadel oma lugusid

19.04.24

Tartu Tudengipäevadel 27. aprillil jagavad kolm Mondo vabatahtlikku oma lugusid lähetustelt Ghanas, Keenias ja Ugandas. Kolme tunni jooksul kuuleme Eve, Saile ja Marteni tööst käsitööliste, IT klassi või kohalike organisatsioonidega. Sündmus on kõigile tasuta, ent palume registreeruda siin. Üritus toimub eesti- ja ingliskeelsetes jututubades, kus iga vabatahtlik võtab huvilised endaga rändama läbi põnevate lugude kogukonnast.
LOE EDASI
VAATA KÕIKI