04.06.23

Mondo otsib Ukraina projektijuhti

Mondo otsib oma tiimi projektijuhti, kelle peamiseks ülesandeks on juhtida ja koordineerida Mondo Ukraina suunalisi humanitaarabi- ja arengukoostöö projekte. Projektijuht vastutab selle eest, et Mondo Ukraina suunalised projektid on professionaalselt juhitud, kokkulepitud tegevused on elluviidud tulemuslikult ja õigeaegselt ning projektide aruandlus on korrektne.

Sa teed tööd selle nimel, et:

 • humanitaarabi jõuaks abivajajateni vajaduspõhiselt ja õigeaegselt;
 • tugevdada Mondo Ukraina partnerite võrgustikku ning kasvatada olemasolevate partnerite võimekust;
 • planeerida koos Mondo Ukraina meeskonnaga erinevaid humanitaarabi ja arengukoostöö tegevusi Ukrainas;
 • Mondo humanitaarabi tegevused Ukraina suunal vastaksid rahvusvahelistele standarditele ja tuvastatud vajadustele ning oleksid koordineeritud teiste abipakkuvate organisatsioonide ja rahastajatega.

Sa oled hea kandidaat, kui

 • Sul on kõrgharidus (soovitavalt sotsiaalteaduste valdkonnas);
 • Sul on projektijuhtimise kogemus;
 • Sa töötad hästi nii iseseisvalt kui meeskonnas;
 • Sul on valmisolek ennast arengukoostöö ja humanitaarabi valdkonnas arendada;
 • Sa oled täpne, initsiatiivikas, suurepärase ajajuhtimise ning korraldus- ja koostööoskusega;
 • Sul on väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus nii eesti, vene kui inglise keeles;
 • Su tugevuseks on oskus suhelda igapäevatöös nii era- kui ka avaliku sektoriga nii Eestis kui ka välisriikides;
 • oled valmis tööga seoses reisima.

Kandideerimisel tulevad kasuks projekti kirjutamise kogemus ja/või varasem kokkupuude humanitaarabi või arengukoostöö valdkondadega. 

Pakume võimalust töötada rahvusvahelises, professionaalses ja missioonitundega meeskonnas ja paindlikku töökorraldust (sh kaugtöö tegemise võimalust). Meil on mõnus töökeskkond Telliskivi Loomelinnakus, mis soosib loomingulist vabadust. Pakume töötamist 0,5-1,0 koormusega. Täiskoormusega töötamise eest  saame brutopalgana maksta 1900-2300 eurot kuus.  Tööle asumise aeg on esimesel võimalusel, hiljemalt augustis 2023.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja e-posti aadressil: maarja@mondo.org.ee märksõnaga “Projektijuht” hiljemalt 11. juunil 2023.

Mondo on globaalset ebavõrdsust leevendav Eesti organisatsioon. Mondo töötab 12 välisriigis ja Eestis. Mondo keskendub hariduse/tervise, toimetuleku, keskkonna ja digivõimekuse programmidele partnerriikides ning maailmaharidusele Eestis. 

Mondo Ukraina tegevuste kohta saab lugeda lisa Mondo kodulehelt.

VAATA KÕIKI UUDISEID

Gruusias toimub Eesti eeskujul esimene arvamusfestival

08.09.23

Koostöös Mondoga korraldatud arvamusfestival Tbilisis toob sel laupäeval kokku sajad inimesed Gruusia kodanikuühiskonnast, ametkonnast, eraettevõtetest ja mujalt, et arutleda ühiskonnas oluliste teemade üle.   “Gruusia tulevik on täna lahtine. Ühelt poolt soovib suurem enamus rahvast edasist integreerumist Euroopaga ning riik on esitanud ka ametliku liitumistaotluse Euroopa Liiduga. Teisalt on murettekitav tänase Gruusia valitsuse neutraalne positsioon Venemaa
LOE EDASI
VAATA KÕIKI