04.06.23

Mondo otsib Ukraina projektijuhti

Mondo otsib oma tiimi projektijuhti, kelle peamiseks ülesandeks on juhtida ja koordineerida Mondo Ukraina suunalisi humanitaarabi- ja arengukoostöö projekte. Projektijuht vastutab selle eest, et Mondo Ukraina suunalised projektid on professionaalselt juhitud, kokkulepitud tegevused on elluviidud tulemuslikult ja õigeaegselt ning projektide aruandlus on korrektne.

Sa teed tööd selle nimel, et:

 • humanitaarabi jõuaks abivajajateni vajaduspõhiselt ja õigeaegselt;
 • tugevdada Mondo Ukraina partnerite võrgustikku ning kasvatada olemasolevate partnerite võimekust;
 • planeerida koos Mondo Ukraina meeskonnaga erinevaid humanitaarabi ja arengukoostöö tegevusi Ukrainas;
 • Mondo humanitaarabi tegevused Ukraina suunal vastaksid rahvusvahelistele standarditele ja tuvastatud vajadustele ning oleksid koordineeritud teiste abipakkuvate organisatsioonide ja rahastajatega.

Sa oled hea kandidaat, kui

 • Sul on kõrgharidus (soovitavalt sotsiaalteaduste valdkonnas);
 • Sul on projektijuhtimise kogemus;
 • Sa töötad hästi nii iseseisvalt kui meeskonnas;
 • Sul on valmisolek ennast arengukoostöö ja humanitaarabi valdkonnas arendada;
 • Sa oled täpne, initsiatiivikas, suurepärase ajajuhtimise ning korraldus- ja koostööoskusega;
 • Sul on väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus nii eesti, vene kui inglise keeles;
 • Su tugevuseks on oskus suhelda igapäevatöös nii era- kui ka avaliku sektoriga nii Eestis kui ka välisriikides;
 • oled valmis tööga seoses reisima.

Kandideerimisel tulevad kasuks projekti kirjutamise kogemus ja/või varasem kokkupuude humanitaarabi või arengukoostöö valdkondadega. 

Pakume võimalust töötada rahvusvahelises, professionaalses ja missioonitundega meeskonnas ja paindlikku töökorraldust (sh kaugtöö tegemise võimalust). Meil on mõnus töökeskkond Telliskivi Loomelinnakus, mis soosib loomingulist vabadust. Pakume töötamist 0,5-1,0 koormusega. Täiskoormusega töötamise eest  saame brutopalgana maksta 1900-2300 eurot kuus.  Tööle asumise aeg on esimesel võimalusel, hiljemalt augustis 2023.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja e-posti aadressil: maarja@mondo.org.ee märksõnaga “Projektijuht” hiljemalt 11. juunil 2023.

Mondo on globaalset ebavõrdsust leevendav Eesti organisatsioon. Mondo töötab 12 välisriigis ja Eestis. Mondo keskendub hariduse/tervise, toimetuleku, keskkonna ja digivõimekuse programmidele partnerriikides ning maailmaharidusele Eestis. 

Mondo Ukraina tegevuste kohta saab lugeda lisa Mondo kodulehelt.

VAATA KÕIKI UUDISEID

Mondo viib koos Eesti haridusiduga Clanbeat uue vaimse tervise lahenduse Ukrainasse

27.06.24

Clanbeati lahenduse abil kaardistatakse Žõtomõri oblasti kooliperede vaimse heaolu seis, mis annab parema ülevaate sõja mõjust noorte ja kooli töötajate vaimsele heaolule, ning viib nad kokku just neile sobivaimate tugiteenustega. „Sõda on viinud Ukraina inimesed vaimse tervise kriisi, kus iga viienda ukrainlase seisund on keeruline. Me räägime ligi kümnest miljonist inimesest, kel tuleb lisaks muule
LOE EDASI
VAATA KÕIKI