KINKEKAART

Ei tea, milline korv emale meeldiks? Oled hädas õpetajale kingi valimisega?

Hea valik on Mondo kinkekaart – kehtib 12 kuud ja kingisaaja saab ise valida omale meelepärase toote Mondo kontorist või veebipoest nii käsitöötoodete kui ka Heateokingituste hulgast. Veebipoe toodete eest tasumise kohta vaata lisainfot kinkekaardi kasutustingimustest.

Kinkekaart väljastatakse paberkujul ja saadetakse postiga. Kinkekaarti saab tööpäeviti osta ka Mondo kontorist Telliskivi loomelinnakus.

Kõik Mondo sotsiaalse ettevõtte tooted ostetakse otse käsitöölistelt ja kauba eest makstakse õiglast hinda. Iga ostuga annad oma panuse Uganda puuetega inimeste, Ghana ja Afganistani maapiirkonna naiste ja Süüria sõjapõgenike parema elujärje toetuseks. Aitäh Sulle!

Kinkekaardi kasutustingimused

* Kinkekaarti saab kasutada kaupade eest tasumisel Mondo poes (Telliskivi 60A/5, Tallinn). Kaarti ei saa kasutada Mondo toodete edasimüüjate juures. 

* Mondo e-poest ostes (www.mondo.org.ee/shop) vali välja toode ning anna oma valikust ja kättesaamisviisist teada aadressil shop@mondo.org.ee.

* Käesolev kinkekaart on maksevahend, mis kehtib 12 kuud ning ei ole tagastatav ega rahaks vahetatav. Kinkekaardi eest ei saa osta kinkekaarti.

* Kui soovitud kaupade maksumus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis vaheraha ei tagastata. Samuti ei saa kinkekaarti kasutada kaupade eest tasumiseks mitmes osas.

* Kui valitud toodete summa on kallim kinkekaardi väärtusest, saab puuduoleva summa juurde maksta.

* Kinkekaardi paljundamine mistahes viisil on keelatud. 

* Rikutud või kaotatud kinkekaarti ei vahetata uue kaardi ega raha vastu. Rikutud kinkekaardiga ei ole võimalik ostu sooritada juhul, kui kinkekaardi number, kehtivus või summa ei ole tuvastatavad.

* Mondo Crafts OÜl on õigus kontrollida esitatud kinkekaardi ehtsust ning võltsitud kinkekaart konfiskeerida.

Osta toode:

Mondo kinkekaart