PROJEKTID

Erasmus+ Visuaalid filmidele, mis inspireerivad ja mõjutavad

Projekti kestus: detsember 2016-august 2018

Rahastaja: SA Archimedes noorteagentuur Erasmus+ programmist

Projekti partnerid: Baltic Regional Fund, Läti ja Scotdec, UK.

 

Projekti eesmärgiks on vahendada kolme erineva samas sarnase organisatsiooni vahel kogemusi, kuidas kasutatakse visuaale. Projekti lõpuks koostatakse kogumik, mida saavad kasutada noorsootöötajad ja teised spetsialistid, kes on seotud haridusvaldkonnaga.

Kogumikku on koondatud projekti tuumikgrupi poolt völja valitud (filmi/video) klipid pikkusega kuni 20 minutit, millele 10st neist on koostatud visuaalsed töölehed, mida kasutada filmi temaatika arutlustes.

 

Eesmärgiks on kogumiku näol pakkuda enesekindlust ja vahendit, kuidas rääkida noortega eri teemadest, mis aitaksid suurendada nende maailmavaadet, silmaringi ja tolerantsust.

 

Projekti tuumikgrupis on 15 osalejat, kes on seotud projektiga algusest lõpuni, kus nad osalesid koolitusel, kuidas joonistada visuaalseid töölehti, kuidas ja milliseid filme valida ja kuidas neid teadmisi rakendada oma töös noortega tehes töötubasid, kus kasutatakse filme ja visuaalseid töölehti.

 

Projekti käiku  näeb siin.

 

Lisainfo:
Projektijuht Terje Tamm
terje@mondo.org.ee

tel: 53365452

Uudised

Eesti aitab Helmandi provintsi keskhaiglat Afganistanis ligi 3 miljoniga

08.09.2008

Välisministeerium toetab Afganistani Helmandi provintsi keskhaiglale Bost Hospital meditsiinilise varustuse soetamist 2 943 213 krooniga. Projekti rahastatakse välisministeeriumi eelarvest arengu- ja humanitaarabiks ettenähtud vahenditest. Afganistan on üks maailma vaesemaid riike, mille ülesehituse õnnestumiseks on hädavajalik tihe koostöö ka meditsiinivaldkonnas. „Helmandi provintsi keskhaigla toetamine parandab arstiabi kättesaadavust sealsetele elanikele,” ütles välisminister Urmas Paet. Välisminister lisas, et
LOE EDASI