kandekorv LAMISI

Efektne ja mugav kandekorv sobib hästi on nii sisseostude tegemiseks kui suvel randa või piknikule kaasahaaramiseks.

Naturaalsest elevandirohust punutud korv on kerge, tänu nahksangadele vastupidav, mahutades ka raskema poekraami. Sangade värv ning viimistlus võib erineda fotol olevast. Korv näeb elegantne välja, seega sobib ideaalselt käekotti asendama suvisel kontserdil või rannaskäigul. Kui korv parasjagu kasutuseta seisab, saab sinna kodus mugavalt peita lugemist ootavad ajakirjad või esikusse koguneva mütsi-sallipusa.
Tõeliselt mitmeotstarbeline korv, mis kulub marjaks ära iga perenaise koju!

Mõõdud: laius 36cm, kõrgus (koos sangaga) 47cm, toodete mõõdud võivad pisut varieeruda, kuna tegemist on käsitööga

 

Korv on naturaalsest veta vera kõrrest, sangad on kaetud kitsenahaga. Väldi pikaajalist kasutamist niisketes tingimustes. Kui korv kaotab vormi, niisuta see kergelt ja taasta kätega algne vorm. Lase hästi ventileeritud ruumis kuivada. Värvid võivad otsese päiksevalguse käes tuhmuda. Ettevaatust – võib anda väikseid pinde!

Osta toode:

Laost otsas

Korvipunujate ühistu Yen Pang Basket Weavers sündis Põhja-Ghanas Kongo külas 2014. aastal, mil Mondo pakkus külanaistele võimalust õppida korvipunumist. Algselt 8 naisega mangopuu all alustanud ühistu on tänaseks kasvanud 30 liikmeni ning Mondo ja Eesti Välisministeeriumi abiga kohandanud endale väikse maja, kus käiakse koos punumas. Punujatest umbes pooled on lesknaised, kelle positsioon ühiskonnas on madal, valdav osa naistest on kirjaoskamatud. Korvide punumine pakub neile olulist lisasissetulekut väikepõllumajanduse kõrval. Mondo vabatahtlikuna on naistel abiks käinud disainerid Triin Kordemets, Anne-Liis Leht ja Piret Meos.