Mänguloomad UGANDAST

Vahvad vikerkaarevärvilised mänguloomad sobivad rõõmustama nii noort sünnipäevalast, head kolleegi kui ka kallist vanaema.

Rõõmsad mänguasjad Ugandast on juskui lasteraamatust välja hüpanud – oranži lakaga lõvi, roheline ninasarvik ja türkiissinine kaelkirjak! Kas pole vahvad? Osta või terve savanniloomastik!

Mõõdud varieeruvad sõltuvalt loomast, kuid jäävad enam-vähem 10×15 cm vahemikku.

 

Iga loom on valminud käsitsi, tihti inimeste poolt, kes ei tunne numbreid ega oska käsitseda mõõdulinti. Sellest hoolimata on igasse loomakesse pandud hulgaliselt hoolt ja armastust. Loodame, et näete väikseid erinevusi suuruses, mustris ja värvides osana toote võlust!

Osta toode:

Sebra suur

Ninasarvik suur lilla
(Laost otsas)

Ninasarvik suur beez
(Laost otsas)

Kaelkirjak kirju suur
(Laost otsas)

Kaelkirjak kirju keskmine
(Laost otsas)

Elevant väike lilla
(Laost otsas)

Sebra väike
(Laost otsas)

Sebra keskmine

Ninasarvik väike lilla
(Laost otsas)

Alates 2018. aastast toetab Mondo Põhja-Ugandas Gulu lähikonnas asuvat erivajadustega inimeste gruppi Lugoro Tutte Disabled Group. Gruppi kuulub täna 12 liiget – 4 meest ja 8 naist, Grupi eesmärk on saavutada majanduslik iseseisvus – liikmed tegelevad õmblustöö, kampsunite kudumise ja muu käsitööga. Mondo pakub neile õmbluskoolitusi oma oskuste arendamiseks ja toodete kvaliteedi parandamiseks. Pildil on Okot, Lugoro Tutte Disabled Groupi esimees. 2007. aastani kannatas Põhja-Uganda Joseph Kony juhitud Issanda Vastupanuarmee ja valitsuse vaheliste relvakonfliktide all.