RAFINEERIMATA SHEAVÕI 15ML

Mondo võrratu rafineerimata shea-või on valminud käsitööna Kongo külas Põhja-Ghanas metsikutelt savannialadelt korjatud shea-pähkli puu viljadest.

Sobib kasutamiseks kehale ja huultele, on parim looduslik niisutaja kuivale nahale nii suvise kuuma kui talvise pakasega. Väike topsik on praktiline, mahub alati taskusse või kotinurka! Toode on pakendatud Eestis.

 

Koostis: 100% rafineerimata shea-või (valides bergamotiga või lavendliga variandi, sisaldab toode ka väikses koguses vastavat eeterlikku õli)

Pakend: alumiinium

 

Hoia shea-või eemal otsese päiksevalguse eest, pigem jahedas ja hämaras. Väldi või korduvat sulamist ja tahkumist. Shea-võis ei ole säilitusained – toote pikemale elueale aitab kaasa see, kui kasutad seda alati puhaste kätega või spaatli abil. Tühi pakend pane pakendikonteinerisse, nii läheb see ümbertöötlemisse. Võid ka oma tühja pakendi tuua Mondosse uuesti täitmiseks!

Osta toode:

Rafineerimata sheavõi 15ml Unrefined shea butter 15ml Mondo

Naturaalne

Bergamotiga

Lavendliga
(Laost otsas)

Mondo shea-või on valmistanud Kongo Community Development Widows Association Kongo külas Põhja-Ghanas. Shea-võid nimetatakse Aafrika naise kullaks, seda on aastatuhandete jooksul kasutatud taimse rasvana toiduvalmistamisel ja imikute naha eest hoolitsemisel. Kongo külas oskab iga naine shea-võid valmistada, kuid Mondo ja Eesti arenguabi toel on rajatud külasse sheavõi tootmiskeskus, mis võimaldab toota ja pakendada suuremaid koguseid ekspordiks. Shea-või valmistamine pakub ühistus tegutsevatele naistele olulist lisasissetulekut, mille nad investeerivad laste haridusse ja paremasse toidulauda.