Kana Keeniasse

Selle kingiga panustad Mondo Naistefondi, mille kaudu toetame naiste kanakasvatust Shianda külas Keenias, et nad saaksid osta kanu ja jõusööta, vaktsineerida inkubaatoritibusid ja arendada edasi oma põllumajandusühistut.

Shianda naised lõid Mondo vabatahtliku Kaie Laaneväli abiga põllumajandusühistu ja soetasid viis inkubaatorit, mis töötavad päikesepaneelide abil. Naised panustavad ühiselt kanakasvatusse nii rahaliselt kui oma tööga, et tibude müügist saadud tulu eest toetada puudustkannatavaid peresid oma piirkonnas.

 

Mondo Naistefondi võid teha ka lihtsalt annetuse, millega toetad naiste toimetulekut ja ettevõtlust Mondo partnerriikides. Loe lähemalt siit. 

Osta toode:

6€

Kogus:
Mondo Kana Chicken

Amina Nasser kasvatab nelja last ja müüb Shianda turul saaki, mida saab oma väikelt põllulapilt. Kui Mondo põllumajanduseksperdi abil ühistulist tegevust planeerima hakati, oli Amina üks esimesi liitujaid. Ta nägi selles võimalust oma toodangule turg leida ning seeläbi pere sissetulekuid suurendada. Laste koolitasude kõrvalt pigistas ta välja registreerimistasu ning on tänaseks lõpetanud ka nõutud osakute sissemaksed summas 1500 shillingit. Amina soov on ühistu kaudu soodsalt tibusid soetada ning kanu turul müüa. Suurendades oma sissetulekuid, suudab ta juurde soetada ka osakuid ning ühel hetkel ühistust ettevõtluslaenu küsida. Tal on kindel plaan osta mahlapressimasinad ja värsket apelsini- ja mangomahla tootma hakata.

85% annetusest läheb otse sihtriiki.

kenya

Loe, kuidas Mondo Keenias kohalikku kogukonda aitab.