Kosmeetikakott UGANDAST

Andekate Uganda käsitööliste valmistatud rõõmsavärvilised kosmeetikakotid mahutavad endasse kõik, mida vajad, et tunda end hoolitsetu ja kaunina. Samas võib kotti kasutada ka kodus muude pisiasjade hoiustamisel.

Kotid on seest vooderdatud ja avanevad pealt lukuga.

 

Materjalid: puuvill, poroloon

Kangad võivad anda värvi – pese eraldi 30 kraadi juures.

 

Mõõdud:

Suur: laius 31cm, kõrgus 17cm, põhja laius 14cm

Keskmine: laius 25cm, kõrgus 16cm, põhja laius 10cm

Väike: laius 23cm, kõrgus 15cm, põhja laius 10cm

 

Iga toode on valminud käsitsi, tihti naiste poolt, kes ei tunne numbreid ega oska käsitseda mõõdulinti. Küll aga panevad nad igasse tootesse hulgaliselt hoolt ja armastust. Loodame, et näete väikseid erinevusi suuruses, mustris ja värvides osana toote võlust!

Osta toode:

Kõik meie Ugandas valminud tooted on tehtud 5 noore naise poolt, kes liiguvad ratastoolis. Nad tegutsevad Kampala Disabled Initiatives nime all ning neile kuulub pood-õmblustöökoda Uganda pealinnas Kampalas, mille rajamist on toetanud MTÜ Mondo ja Eesti arenguabi. Pildil on üks KDI õmblejatest, Night Nalwoga (35), kes jäi lapsena lastehalvatuse tõttu ratastooli. Nightile meeldib väga naiste õmblustöökojas töötada, sest õhkkond hea ning on tunne, et “tehakse oma asja”. Night ütleb, et ühistu kaudu on naised õppinud toetama ja usaldama teineteist, tegema kõvasti tööd ja olema iseseisvamad. 2014-2015 aastal käis Kampalas abiks disainer Liina Viira, kes aitas uusi tooteid välja mõelda ja paremaid tootmisvõtteid juurutada – pildil on Night Liina disainitud ja enda õmmeldud Weekender kotiga.