Minikorv DOMINO NAHKSANGAGA

Väike ning kerge korv on armas kingitus perele ja sõpradele – täida korv piparkookide, koduõunte või muffinitega ja tore kingitus ongi valmis!

Tilluke korv on kindlasti ka laste lemmikuks – vahva on sellega metsmaasikale või mustikale minna!

 

Mõõdud: kõrgus (koos sangaga) 20 cm, läbimõõt 21 cm

Sang on kaetud kitsenahaga

 

Käsitööna punutud on naturaalsest veta vera kõrrest, iga korv on pisut omamoodi. Väldi pikaajalist kasutamist niisketes tingimustes. Kui korv kaotab vormi, niisuta see kergelt ja taasta kätega algne vorm. Lase hästi ventileeritud ruumis kuivada. Värvid võivad otsese päiksevalguse käes tuhmuda. Ettevaatust – võib anda väikseid pinde!

Osta toode:

Laost otsas

Korvipunujate ühistu Yen Pang Basket Weavers sündis Põhja-Ghanas Kongo külas 2014. aastal, mil Mondo pakkus külanaistele võimalust õppida korvipunumist. Algselt 8 naisega mangopuu all alustanud ühistu on tänaseks kasvanud 30 liikmeni ning Mondo ja Eesti Välisministeeriumi abiga kohandanud endale väikse maja, kus käiakse koos punumas. Punujatest umbes pooled on lesknaised, kelle positsioon ühiskonnas on madal, valdav osa naistest on kirjaoskamatud. Korvide punumine pakub neile olulist lisasissetulekut väikepõllumajanduse kõrval. Mondo vabatahtlikuna on naistel abiks käinud disainerid Triin Kordemets, Anne-Liis Leht ja Piret Meos.