PUNUTIS natural UGANDAST

Käsitsi punutud vaagnad Ugandast Kikooba külast sobivad imeliselt sinu Eesti koju. Mango puu all punutud kerged ning valmistatud looduslikust materjalist. Ideaalselt sobivad need korvid puuviljade, pleedide, ajakirjade, kosmeetikatoodete jms hoidmiseks nii köögis, elutoas, kui ka vannitoas. Uskumatu, et sul seda juba ei ole ;)!

Punutised on kolmes eri mõõdus:

Suur: läbimõõt 44-46cm, kõrgus 10-13cm

Keskmine: läbimõõt 33-36cm, kõrgus 8-11cm

Väike: läbimõõt 26-28cm, kõrgus 5-7cm

 

Materjal: raffia

 

Toode on punutud käsitsi naturaalsest värvitud kõrrest. Võib anda värvi! Mitte kasutada pikaajaliselt niiskuse käes, hallitusoht.

Kui vaagen määrdub, võib teda kergelt pesuvahendi ja švammiga puhastada, lasta hästi ära kuivada. 

Osta toode:

Kikooba on Uganda pealinnast Kampalast kahe tunni kaugusel asuv küla, mille igas aias kasvab mõni avokaadopuu ja kus lapsed jooksevad mööda rohelisi põlde ja tolmust külavaheteed. Idülliline küla kannatas tugevalt 1980. aastate kodusõja ajal ja ka täna on rohelise ja rõõmsa pealispinna all tegelikult elu vaene ning tööpuudus suur. Mondo panustab alates 2018. aastast Kikooba kogukonda vabatahtlike lähetamise ja koolihariduse toetamise kaudu. Kooli juures tegusteb käsitööga tegelev naistegrupp eesmärgiga teenida koolile ja oma peredele lisasissetulekut.