kandekorv RED DOMINO

Efektne ja mugav kandekorv sobib hästi on nii sisseostude tegemiseks kui suvel randa või piknikule kaasahaaramiseks.

 

Naturaalsest elevandirohust punutud korv on kerge, tänu nahksangadele vastupidav, mahutades ka raskema poekraami. Korv näeb elegantne välja, seega sobib ideaalselt käekotti asendama suvisel kontserdil või rannaskäigul. Kui korv parasjagu kasutuseta seisab, saab sinna kodus mugavalt peita lugemist ootavad ajakirjad või esikusse koguneva mütsi-sallipusa.
Tõeliselt mitmeotstarbeline korv, mis kulub marjaks ära iga perenaise koju!

Mõõdud: laius 36cm, kõrgus (koos sangaga) 47cm

Tegemist on käsitööga, mõõdud võivad pisut varieeruda

 

Korv on naturaalsest veta vera kõrrest, sangad on kaetud kitsenahaga. Väldi pikaajalist kasutamist niisketes tingimustes. Kui korv kaotab vormi, niisuta see kergelt ja taasta kätega algne vorm. Lase hästi ventileeritud ruumis kuivada. Värvid võivad otsese päiksevalguse käes tuhmuda. Ettevaatust – võib anda väikseid pinde!

Osta toode:

Laost otsas

Korvipunujate ühistu Yen Pang Basket Weavers sündis Põhja-Ghanas Kongo külas 2014. aastal, mil Mondo pakkus külanaistele võimalust õppida korvipunumist. Algselt 8 naisega mangopuu all alustanud ühistu on tänaseks kasvanud kahekordseks ning Mondo abiga kohandanud endale väikse maja, kus käiakse koos punumas. Punujatest umbes pooled on lesknaised, kelle positsioon ühiskonnas on madal, valdav osa naistest on kirjaoskamatud. Korvide punumine pakub neile olulist lisasissetulekut väikepõllumajanduse kõrval. 2014. aasta sügisel viibis Kongo külas Mondo vabatahtlikuna disainer Triin Kordemets ja aasta hiljem Anne-Liis Leht, kelle koostööst kohalike meistritega on müügilolevad korvid sündinud.