minikorv sangata

Väike ning kerge korv on mõnus lihavõttemunade viimiseks perele ja sõpradele! Või täida korv hoopis piparkookide, koduõunte või muffinitega ja armas kingitus ongi valmis!

Oma rõõmsate värvide poolest on korv kindlasti ka laste lemmikuks – nii tore on sellega metsmaasikale või mustikale minna!

 

Mõõdud varieeruvad kergelt sõltuvalt mudelist ja tegijast, ent kõrgus on ca 12 cm ja läbimõõt ca 18 cm

 

Korv on naturaalsest veta vera kõrrest, Väldi pikaajalist kasutamist niisketes tingimustes. Kui korv kaotab vormi, niisuta see kergelt ja taasta kätega algne vorm. Lase hästi ventileeritud ruumis kuivada. Värvid võivad otsese päiksevalguse käes tuhmuda. Ettevaatust – võib anda väikseid pinde!

Osta toode:

Muster 1
(Laost otsas)

Muster 2

Muster 3
(Laost otsas)

Muster 4

Korvipunujate ühistu Yen Pang Basket Weavers sündis Põhja-Ghanas Kongo külas 2014. aastal, mil Mondo pakkus külanaistele võimalust õppida korvipunumist. Algselt 8 naisega mangopuu all alustanud ühistu on tänaseks kasvanud kahekordseks ning Mondo abiga kohandanud endale väikse maja, kus käiakse koos punumas. Punujatest umbes pooled on lesknaised, kelle positsioon ühiskonnas on madal, valdav osa naistest on kirjaoskamatud. Korvide punumine pakub neile olulist lisasissetulekut väikepõllumajanduse kõrval. 2014. aasta sügisel viibis Kongo külas Mondo vabatahtlikuna disainer Triin Kordemets ja aasta hiljem Anne-Liis Leht, kelle koostööst kohalike meistritega on müügilolevad korvid sündinud.