POTTKORV MINI

Omapärase vormiga pottkorv sobib ideaalselt asjade hoiustamiseks ja kodu korrastamiseks.

Väike korvisuu hoiab asjad kenasti korvis varjul, olgu selleks siis lõngakerad ja pooleliolev käsitöö või pere villased sokid. Ka kodulille istutuspott mahub ilusti pottkorvi peitu, kasuta lillepoti all kindlasti plastik või klaas alustaldrikut, et vältida korvipõhja hallitama minekut.

Korvil on kõrrest punutud sang. Naturaalsetes toonides korv on kena värvilaik põhjamaises kodus.

 

Sinise-naturaalse korvi kõrgus: 23 cm, põhja diameeter: 30cm, ava diameeter: 17cm

 

Narturaalse korvi kõrgus: 24 cm, põhja diameeter 25 cm, korvisuu diameeter 20 cm

 

 

Korv on naturaalsest veta vera kõrrest. Väldi pikaajalist kasutamist niisketes tingimustes. Kui korv kaotab vormi, niisuta see kergelt ja taasta kätega algne vorm. Lase hästi ventileeritud ruumis kuivada. Värvid võivad otsese päiksevalguse käes tuhmuda. Ettevaatust – võib anda väikseid pinde!

Osta toode:

Korvipunujate ühistu Yen Pang Basket Weavers sündis Põhja-Ghanas Kongo külas 2014. aastal, mil Mondo pakkus külanaistele võimalust õppida korvipunumist. Algselt 8 naisega mangopuu all alustanud ühistu on tänaseks kasvanud kahekordseks ning Mondo abiga kohandanud endale väikse maja, kus käiakse koos punumas. Punujatest umbes pooled on lesknaised, kelle positsioon ühiskonnas on madal, valdav osa naistest on kirjaoskamatud. Korvide punumine pakub neile olulist lisasissetulekut väikepõllumajanduse kõrval. 2014. aasta sügisel viibis Kongo külas Mondo vabatahtlikuna disainer Triin Kordemets ja aasta hiljem Anne-Liis Leht, kelle koostööst kohalike meistritega on müügilolevad korvid sündinud.