POTTKORV DOUBLE DIAMOND

Pottkorv sobib ideaalselt asjade hoiustamiseks, lillepottide ümbriseks ja kodu korrastamiseks.

Väike korvisuu hoiab asjad kenasti korvis varjul, olgu selleks siis lõngakerad ja pooleliolev käsitöö või pere villased sokid. Korvil on kõrrest punutud sang. Must-naturaalsetes toonides korv on kena värvilaik põhjamaises kodus. Iga käsitöökorv on pisut erinev nii kuju kui mõõtude poolest, mis tähendab, et teist sellist ei leia ühestki teisest kodust.

 

Mõõdud: kõrgus vahemikus 26-29.5 cm, kõrv 5.5 cm, põhja läbimõõt vahemikus 32-34 cm, korvisuu läbimõõt vahemikus 20.1-28.5 cm

 

 

Korv on naturaalsest veta vera kõrrest. Väldi pikaajalist kasutamist niisketes tingimustes. Kui korv kaotab vormi, niisuta see kergelt ja taasta kätega algne vorm. Lase hästi ventileeritud ruumis kuivada. Värvid võivad otsese päiksevalguse käes tuhmuda. Ettevaatust – võib anda väikseid pinde!

Osta toode:

45€

Kogus:

Korvipunujate ühistu Yen Pang Basket Weavers sündis Põhja-Ghanas Kongo külas 2014. aastal, mil Mondo pakkus külanaistele võimalust õppida korvipunumist. Algselt 8 naisega mangopuu all alustanud ühistu on tänaseks kasvanud 30 liikmeni ning Mondo ja Eesti Välisministeeriumi abiga kohandanud endale väikse maja, kus käiakse koos punumas. Punujatest umbes pooled on lesknaised, kelle positsioon ühiskonnas on madal, valdav osa naistest on kirjaoskamatud. Korvide punumine pakub neile olulist lisasissetulekut väikepõllumajanduse kõrval. Mondo vabatahtlikuna on naistel abiks käinud disainerid Triin Kordemets, Anne-Liis Leht ja Piret Meos.