LAUAKORV GARDEN

Sangadega lauakorv GARDEN sündis unistusest suvel paljajalu kasvuhoonesse lipata, korjata korv täis omakasvatatud tomateid-kurke ja neist päikeseküps salat hakkida.

Ja kui juhtub parasjagu olema talv, sobib korv suuremaks puuviljavaagnaks või jõulukaunistuseks. Ilus ja praktiline!

 

Mõõdud: läbimõõt 45cm, kõrgus sangadeta 13cm

 

Korv on naturaalsest veta vera kõrrest, sangad on kaetud kitsenahaga. Väldi pikaajalist kasutamist niisketes tingimustes. Kui korv kaotab vormi, niisuta see kergelt ja taasta kätega algne vorm. Lase hästi ventileeritud ruumis kuivada. Värvid võivad otsese päiksevalguse käes tuhmuda. Ettevaatust – võib anda väikseid pinde!

Osta toode:

Kollane

Naturaalne
(Laost otsas)

Sinisetriibuline
(Laost otsas)

Korvipunujate ühistu Yen Pang Basket Weavers sündis Põhja-Ghanas Kongo külas 2014. aastal, mil Mondo pakkus külanaistele võimalust õppida korvipunumist. Algselt 8 naisega mangopuu all alustanud ühistu on tänaseks kasvanud 30 liikmeni ning Mondo ja Eesti Välisministeeriumi abiga kohandanud endale väikse maja, kus käiakse koos punumas. Punujatest umbes pooled on lesknaised, kelle positsioon ühiskonnas on madal, valdav osa naistest on kirjaoskamatud. Korvide punumine pakub neile olulist lisasissetulekut väikepõllumajanduse kõrval. Mondo vabatahtlikuna on naistel abiks käinud disainerid Triin Kordemets, Anne-Liis Leht ja Piret Meos.